Haber Detayı
07 Şubat 2014 - Cuma 09:52 Bu haber 1915 kez okundu
 
Tire Yardımseverler Derneği 26. kuruluş yılını kutladı
Tire’nin en eski yardım derneklerinden biri olan Tire Yardımseverler Derneği, 26. Kuruluş yılını, önceki akşam Terass Restoran’da düzenlenen yemekli toplantı ile kutladı. Dernek yöneticileri, üyeleri ve bazı hayırseverlerin eşleri ile birlikte katıldıkları organizasyona yaklaşık 75 kişi katıldı. Katılımcılar arasında Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek ve eşi, CHP İlçe Başkanı Şenol Sardoğan ve eşi de yer aldı.
Tire Haberi
Tire Yardımseverler Derneği 26. kuruluş yılını kutladı

Dernek Başkanı Jale Kardeşler, Başkan Yardımcısı Ferhan Yuvgun ve yönetim kurulu üyesi bayanlar, konukları kapıda karşıladı. Canlı müzik eşliğinde gerçekleştirilen, sohbetlerin gece boyu sürdüğü yemekli kutlama gecesine katılan herkes, etkinlikte memnun şekilde ayrıldı.

Başta ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilere verilen burslar olmak üzere, ihtiyaç sahibi kişi ve ailelerin yanından olmaya çalıştıklarını ve bu faaliyetlerini çeyrek asrı aşkın bir süredir devam ettirdiklerini ifade eden Dernek Başkanı Kardeşler, Dernek olarak faaliyetlerini daha da etkin kılmayı, daha çok ihtiyaç sahibine ulaşmayı amaçladıklarını söyledi. Kardeşler, geceye katılıp mutluluklarını kendileri ile paylaşan herkese çok teşekkür etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tire’nin, eski, yardım, derneklerinden, biri, olan, Tire, Yardımseverler, Derneğ
Yorumlar
Haber Yazılımı