Haber Detayı
02 Mart 2021 - Salı 21:55 Bu haber 1184 kez okundu
 
İYİ PARTİ İZMİR İL BAŞKANINDAN TİRE’YE ZİYARET
İYİ Parti İzmir İl başkanı Hüsmen Kırkpınar Tire’deydi.
Siyaset Haberi
İYİ PARTİ İZMİR İL BAŞKANINDAN TİRE’YE ZİYARET

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, İyi Parti Tire İlçe Başkanı Yüksel Şenyurt, Tire Belediyesi İYİ Partili Meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan İYİ Parti İzmir İl başkanı Hüsmen Kırkpınar Salı Pazarı’nda esnafla bir araya geldi.

Gerçekleşen ziyaret kapsamında ilk olarak Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın makamında ağırlanan Başkan Kırkpınar ardından İYİ Parti İlçe binasında partililerle bir araya gelip sohbet gerçekleştirdi.

SALI PAZARINI DOLAŞTI

Belediye başkanı Atakan Duran ve İlçe başkanı Yüksel Şenyurt ve partililerle gerçekleşen sohbetin ardından sahaya inen Başkan Kırkpınar Salı Pazarı’nı dolaşıp esnafla sohbet etti. Burada vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyen Kırkpınar daha sonra ilçeden ayrıldı.

 

Ziyaret sonrası açıklama yapan İYİ Parti Tire İlçe başkanı Yüksel Şenyurt, "Çok verimli bir ziyaret oldu, vatandaşlarımızın ilgisi oldukça yoğundu. İl başkanımız Hüsmen Kırkpınar ve yönetim kurulu üyelerine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, PARTİ, İZMİR, İL, BAŞKANINDAN, TİRE’YE, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı