Yazı Detayı
01 Temmuz 2019 - Pazartesi 16:00 Bu yazı 1221 kez okundu
 
YAZIYOR YAZIYOR BÜYÜK TİRE GAZETESİ MEHMET DELİKANLIMIZI YAZIYOR TALİBİYLE GÖNÜLLERE
TALİP ÇINAR
buyuktire
 
 

Tiremizin temel taşı rahmetlik Ahmet Delikanlımızdan tüm halkımız, köylümüz razıydı. Ahmet Delikanlımız Tiremizde bir idol olmuştur. Çalışkan, dürüst kişiliğiyle Tireli halkımızın gönlünde taht kurmuştur.

 

Tiremize ticari alanda büyük hizmetler sunmuştur. Delikanlı ailesinin şanını rahmetlik Ahmet Delikanlı babasının kaldığı yerden devam ettirmektedir. Tiremizin temel taşı çok sevilen,  garibi, yetimi gören Mehmet Delikanlımızı gönülden kutluyorum.  Bu vesileyle Büyük Tire haber gazetemizde yazmaktan son derece mutluyum. Bugünden yarınlara gönüllerimizde yer eden değerlerimizi tarihlere gönüllere yazacağım. Sağlığında Sezar'ın hakkını Sezar'a vereceksin.

 

Tiremizin ticaret alanındaki gururumuz, değerimiz, kültürümüze, sporumuza garip ve yetimlerimizin yanda olan sevincimizde, üzüntülerimizde her zaman halkının yanında yer alan Mehmet Delikanlımıza sonsuz Şükranlarımızı sunuyoruz. Büyük Tire haber gazetesi ailesi olarak gönüllere yazıyorum, Sezar'ın hakkını Sezar'a veriyorum.  Birçok güzel hizmetlere imza atıyor ticaret alanındaki gururumuzdur, Mehmet Delikanlımız Ticaret Odası Başkanımıza büyük büyük alkışlar. Mehmet delikanlımız demek Tiremiz demektir. Delikanlımız garibin yetimin yanındadır. Her zaman bu vesileyle Büyük Tire haber gazetesi okuyucu ailesi olarak bir kez daha kendisine teşekkürlerimizi iletiyorum ve şanına yakışır şekilde güzel bir şiirimle güzel bir bestemle türkülerde yaşatacağım çok sevdiğim Mehmet delikanlı ailesini onurlandırmak istiyorum, saygılarımla efendim.

 

Delikanlı Mehmet'im, Bitmez sana hizmetim

Dünya durdukça, Dur sen

Bitmez sana hizmetim

 

Mehmet baba, Mehmet baba

Delikanlısın, Mehmet baba

Tiremin temel taşı, Hem de adamın hası

Mehmet baba, Garibi yetimi görensin babaaaa

 

 

 
Etiketler: YAZIYOR, YAZIYOR, BÜYÜK, TİRE, GAZETESİ, MEHMET, DELİKANLIMIZI, YAZIYOR, TALİBİYLE, GÖNÜLLERE,
Yorumlar
Haber Yazılımı