Yazı Detayı
25 Temmuz 2020 - Cumartesi 16:31 Bu yazı 240 kez okundu
 
YAŞAM ÜZERİNE ÖNERİLER;
Tanju Çığranış
cigranis@mynet.com
 
 

Çekim yasası doğaya ait bir yasadır. Tıpkı yer çekimi yasası gibi, çekim yasası da tarafsız, genel kesin ve doğrudur. Ne istemiş olursan ol dileğin için dua ederken onu elde etmekte olduğuna inan.

 

Ona erişeceksin… İnanarak,yakararak istediğin ne varsa… İnanma yolunda ilk adımı atın merdivenin tamamını görmeniz gerekmiyor… Sadece ilk adımı ATIN… Israrla düşünerek çağırmadığınız hiçbir şey yaşantınıza girmez.

 

Sevgi yayabileceğiniz en yüksek frekansa sahiptir. Htiğiniz ve yaydığınız sevgi ne kadar büyükse, kullandığınız doğal güçte o kadar etkilidir. Bir İnsanın kendisini değiştirebilmesi ve kaderini yenmesi doğru düşünmenin etkisini kavramış her beynin ulaşabileceği bir sonuçtur.

 

Olduğumuz her şey düşünmüş olduklarımızın bir sonucudur. Yarattığınız tablonun somutlaşmasını onu doğuran güç olan Sizden başka hiçbir güç engelleyemez. Hayal etmek her şey demektir. Hayatın size getireceklerinin bir ön gösterimidir.

 

(A.EİNSTEİN) Aklın düşünebildiği her şey kazanılabilir. Gözle görülen tüm serveti sağlayan manevi öz asla tüketilemez. O daima sizinledir ona olan inancınıza ve ondan istediklerinize yanıt verir.

 

Kendinizden siz sorumlusunuz önce kendinizi donatmadığınız sürece başkalarına verecek bir şeyiniz olmaz. İstediğiniz her şey bütün o mutluluk,sevgi, başarı, sevinç orada dokunabileceğiniz bir uzaklıkta hazır bekliyor

 

Yapmanız gereken şey bilgilerinizin ışığında hareket etmek. Bu bilince vardığınızda ve isteğinize tutkuyla bağlandığınızda Evren size istemiş olduğunuz bütün nesneleri tek tek verir. Aklın düşünebildiği her şey kazanılabilir.

 
Etiketler: YAŞAM, ÜZERİNE, ÖNERİLER;,
Yorumlar
Haber Yazılımı