Yazı Detayı
11 Temmuz 2018 - Çarşamba 10:34 Bu yazı 7805 kez okundu
 
TİREDE SERCAN ÖKKE RÜZGARI ESİYOR
TALİP ÇINAR
buyuktire
 
 

Tireli Ozan Talibiniz olarak uzun bir süre ara verdiğim Büyük Tire gazetemizdeki kültür sanat güncel yazılarıma yeniden başlamanın mutluluğunu yaşıyorum

Az yazarım öz yazarım sözünü benimseyerek tüm okuyucu dostlarıma İngiltere' den selam ediyorum İngiltere' den kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum.

İnanın aklım fikrim çok sevdiğim Tiremde sizlerde kaldı üzüntülerimin yanında güzel günlerimde oldu beni sevindiren Tiremizin kültür ve sanat alanında çok büyük bir yol kat etmesi oldu. Tiremize kültür sanat fuarı diye biliriz. Evet değerli okuyucularım Tiremizde şu sıralar Sercan Ökke rüzgarı esiyor.Son zamanlarda değerli Tireli sanatçımız Sercan Ökke ve kıymetli müzik gurubu Tire'de müzik severlerin gönlünde taht kuruyor.

Sempatik tavırlarıyla güzel sesiyle tam bir roman havası estiriyor Tiremizde.

Sercan Ökkemizle birlikte bir çok yıldız adayıda gün yüzüne çıkıyor.O yıldız adaylarından biri Tire TOKİ evlerinden yükselen güneşimiz,yıldızımız sesiyle, gülüşüyle, danslarıyla ve altın gibi kalbiyle müzik dünyasında bende varım diyor işte o isim TOKİ güneşimiz Sevgi Dalkıranımızdır.

Sevgi Dalkıranımız

Yarınların Kibariyesi,Güllüsü olma yolunda hızla ilerlemektedir. Başarı merdivenlerini çıkmaktadır. Tireli Ozan talibiniz olarak değerli sesimiz Sevgi Dalkıranımızı ve arkadaşlarını başta değerli sesimiz Sercan Ökkemizi tüm müzisyen arkadaşlarını alkışlıyorum başarılarının devamını diliyorum TOKİ güneşimiz Sevgi Dalkıranımızı ve Sercan Ökkemizi izlemeye devam edin. Tiremizde büyük Sercan Ökke rüzgarı esmeye devam ediyor ikinci kliplerini Tireli sevenlerine armağan etmenin gururunu yaşıyorlar. Sercan Ökkemiz ve arkadaşları tireli ozan talibinizin izlenimleri bu yöndedir gönüllerimizde yer eden değerlerimizi yazdım gönüllere bu güzel iki klibin hazırlanmasında emeği geçenlerden başta değerli sesimiz Sercan Ökkemize,Tanju bahçeci 'ye, yönetmen Aydın Özbey'e, saksafon solo ve klarnet'de Mutlu Dindar'a Gitar'da Çağrı Gözeten'e Tire halk oyunları ekibi ve Nurgül Sarayköylü hocamıza büyük büyük teşekürler ediyorum. Tüm okuyucularıma İngiltere' den selamlar.

 
Etiketler: TİREDE, SERCAN, ÖKKE, RÜZGARI, , ESİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı