Haber Detayı
30 Ocak 2014 - Perşembe 11:43 Bu haber 2447 kez okundu
 
Ziraat Bankası Tire Şubesi geçici binasında
Ülkemizin en eski ve köklü bankalardan biri olan Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası Tire Şubesi’nin tarihi binası yenilenmek üzere boşaltıldı. Banka, geçici merkezinde hizmetlerini sürdürmekte.
Tire Haberi
Ziraat Bankası Tire Şubesi geçici binasında

Halen özelleştirme furyasından etkilenmeyip kamu bankası özelliğiyle vatandaşların hizmetinde bulunan Ziraat Bankası eski binasının tadilata alınması nedeniyle hizmetlerini Toplu Konutların üstündeki Halil Çulhaoğlu Caddesi’ndeki geçici binasında hizmet vermeye başladı.

BANKANIN GEÇİCİ MERKEZİ TOPLU KONUTLARIN YANI

Konu ile ilgili olarak Gazetemize bir açıklama yapan Ziraat Bankası Tire Şube Müdürü Halil Rıfat Değirmenci çalışmalarla ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Bankamızın tarihi binası yenilenmek üzere tadilata alınmıştır. Yaklaşık iki ay gibi bir sürede yepyeni görüntüsüyle tekrar hizmete sunulacak binamızdaki bu çalışmalar tamamlanıncaya kadar Toplu Konut alanının güneyindeki Halil Çulhaoğlu Caddesindeki geçici hizmet binamızda değerli vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız. (Eski Özel Hastane binasının yanında) Çok kısa bir zaman sonra eski binamızın yenilenmiş yüzüyle çok daha iyi hizmet vermek için çalışacağız.” 

“TİRE’DE GÖREV YAPMAKTAN DOLAYI ÇOK MUTLUYUM”

Şube Müdürü Halil Rıfat Değirmenci daha sonra şunları söyledi; “Ben daha önce bankamızın Milas Şube Müdürü olarak görev yapıyordum. Tire’ye yeni tayin oldum. Tire gibi tabiat ve tarihi zenginliklere sahip güzel bir ilçede nezih ve sıcakkanlı insanların yaşadığı bir şehirde görev yapmak benim için gerçekten büyük şans diye düşünüyorum. Tire’de bulunmaktan çok mutluyum. Kısa zamanda bu şehrin güzel insanlarıyla önemli dostluklar tesis ettim. Bu dostlukların gün geçtikçe artması için elimden gelen gayreti göstereceğim.”

ZİRAAT BANKASI HALKIN BANKASI OLMAYA DEVAM EDECEK

Rıfat Değirmenci, sözlerinin sonunda Bankasının çalışmaları ile ilgili olarak da şunları söyledi: “Uygun koşullarla tarımsan ve ticari kredilerle çiftçimize, esnafımıza, sanayicimize, memurumuza destek olan Bankamız sağladığı bu imkanlarla Tireli hemşehrilerimize en iyi hizmeti verme konusunda çalışmalarını aralıksız olarak sürdürecektir.”

 

HABER: ŞEVKET BAHÇELİOĞLU 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ülkemizin, eski, köklü, bankalardan, biri, olan, Türkiye, Cumhuriyeti, Ziraat, B
Yorumlar
Haber Yazılımı