Haber Detayı
12 Mayıs 2018 - Cumartesi 18:09 Bu haber 4503 kez okundu
 
Yoğun iş temposuna piknik arası
Tire Haberi
Yoğun iş temposuna piknik arası

Tire’nin en yoğun iş temposunun yaşandığı devlet kurumlarından olan PTT (Posta Telgraf Teşkilatı) Tire Şubesi çalışanları, önceki gün piknikte bir araya geldi. Tire ilçe merkezinde, Kaplan köy yolu üzerinde bulunan Beylerderesi çay bahçesi ve piknik alanında bir araya gelen PTT çalışanları, yoğun ve yorucu bir günün ardından geldikleri piknik alanında mangal yaptı ve aileleri ile birlikte keyifli ve dinlendirici anlar yaşadı.

ÖNCE MANGAL KEYFİ, SONRA ÇAYLAR EŞLİĞİNDE SOHBET

Uzun süredir boş olan veya vekaleten yapılan atamalarla doldurulan Tire PTT Şube Müdürlüğü makamına yakın zamanda asli müdür olarak atanan Gülnur İşgören’in talimatı ve memur mesai arkadaşları ile birlikte yaptığı organizasyonu ile gerçekleşen piknikte PTT memurları mangalda pişirdiklerini afiyetle yedi. Yemeğin ardından yetişkinler çaylar eşliğinde sohbet ederken, çocuklar bol bol oynadı.

TİRE PTT AİLESİ                        

Pikniğe katılan PTT personeli, kurum müdürü Gülnur İşgören’e böyle bir buluşmaya vesile olduğu için teşekkür ederken, Müdür İşgören ise gerek kurum içinde mesai saatlerinde gerekse mesai dışında PTT’nin bir aile gibi birlik ve beraberlik içerisinde olması gerektiğini belirtti.

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yoğun iş temposuna piknik arası
Yoğun iş temposuna piknik arası
Yoğun iş temposuna piknik arası
Yorumlar
Haber Yazılımı