Haber Detayı
05 Mayıs 2016 - Perşembe 23:20 Bu haber 3912 kez okundu
 
Yılın annesine bulaşık makinesi hediye edildi
Tire Beko Bayii Delikanlı Ticaret, yılın annesini seçti. Mehmet Delikanlı, çocuklarına hem annelik hem de babalık yapan Bircan Elçi isimli bayana hediye edilen son model bulaşık makinesini bizzat takdim etti.
Tire Haberi
Yılın annesine bulaşık makinesi hediye edildi

Beko’nun 2004 yılından bu yana bayileri ile işbirliği içerisinde gerçekleştirdiği ve geleneksel hale getirdiği ‘Yılın Annesi’ yarışması, Tire Beko bayii Delikanlı Ticaret’in de içinde bulunduğu, 30 ildeki 46 bayide bir kez daha yapıldı.

Türkiye’nin beyaz eşyada dünya çapında bir markası olan Beko’nun bu güzel uygulamasına başından beri destek veren ve işbirliği halinde olan Tire Beko bayisi Delikanlı Ticaret’in muhtarlar, Sosyal Yardımlaşma Vakfı ve Belediye’de yaptığı araştırmalar sonrasında yaptığı tespitle bu yıl için belirlediği ‘Yılın Annesi’ ismi Bircan Elçi oldu.

“İKİ ÇOCUĞUMA HEM ANALIK HEM BABALIK YAPTIM”

Eşinden ayrılan ve çok zor şartlarda, yaşları 8 ile 15 olan iki erkek çocuğuna yıllardır hem annelik hem de babalık yapan Bircan Elçi’nin bu ödülü almayı fazlası ile hak ettiğini ifade eden Tire Beko Bayi Delikanlı Ticaret’in sahibi Mehmet Delikanlı, Beko Inox marka ve son model bulaşık makinesini yapılan küçük çaplı törende bizzat kendisi takdim etti.

BEKO İZMİR BÖLGE MÜDÜRÜ KAZANCI’DA KATILDI

Beko İzmir Bölge Sorumlusu Enver Kazancı, Tire Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi ve İş Bankası Tire Şubesi Müdürü Mehmet Tozun’un da katıldığı Delikanlı Ticaret Beko ürünleri satış mağazasında gerçekleşen tören duygusal anlara sahne oldu. Kendisini yılın annesi seçen ve ihtiyaç duyduğu bulaşık makinesini hediye eden Beko’ya ve Mehmet Delikanlı’ya çok teşekkür ettiğini belirten ve böyle bir günde çok duygulandığını mutlu olduğunu ifade eden Bircan Elçi, konuşması sırasında gözyaşlarına hakim olamadı.

“HER ZAMAN TİRELİ ANNELERİN YANINDAYIZ”

Delikanlı Ticaret olarak Tire’de yılın annesini seçme ve onlara güzel hediyeler vermekten dolayı çık mutlu olduklarını ifade eden Mehmet Delikanlı, bu noktada işbirliğine gittikleri dünya markası Beko’ya özel teşekkür etti. Delikanlı, bu yıl yılın annesi seçilen Bircan Elçi’nin ortaya koyduğu yaşam profili ve karakteri ile unvanı ve hediyeyi fazlası ile hak ettiğini söyledi. Delikanlı, her zaman Tireli annelerin ve kadınların yanında olmaya, onlara hayatı kolaylaştıracak ürünleri sunmaya devam edeceklerini belirterek sözlerini tamamladı.

 

 

HABER:  KAMURAN KIZILBOĞA 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tire, Beko, Bayii, Delikanlı, Ticaret, yılın, annesini, seçti, Mehmet, Delikanlı
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yılın annesine bulaşık makinesi hediye edildi
Yılın annesine bulaşık makinesi hediye edildi
Yılın annesine bulaşık makinesi hediye edildi
Yorumlar
Haber Yazılımı