Haber Detayı
20 Mart 2018 - Salı 11:30 Bu haber 3488 kez okundu
 
Yeni stada akreditasyon yapıldı
Tire Haberi
Yeni stada akreditasyon yapıldı

Tirelilerin heyecanla bekledikleri gün hafta sonu gelecek. Tire’ye kazandırılan Avrupai futbol tesisinde ilk karşılaşma bu hafta sonu oynanacak. Bu önemli ve tarihi gün öncesinde Hükümet Konağı’nda  Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven başkanlığında ‘İlçe Spor Güvenliği Toplantısı’ yapıldı. Toplantıda yeni stadyumun akreditasyonu gerçekleştirildi.

YENİ STAD ÇEŞİTLİ YÖNLERDEN DEĞERLENDİRİLDİ

Kaymakam Tanrıseven başkanlığında yapılan toplantıda, süreç değerlendirildi. Toplantıda, yeni yapılan stadın güvenlik, sağlık başta olmak üzere çeşitli yönlerden değerlendirmesi yapıldı. Yeni stadın hem takıma hem de taraftarlara doping etkisi yapacağı belirtildi.

TANRISEVEN; “YENİ STAD, YENİ HEYECAN”         

İlgili kurum yöneticileri ve Kulüp Yönetimin akreditasyon için gerekli prosedürlerin tamamlandığı ve güvenlik önlemlerinin alındığını belirtmelerinin ardından bir değerlendirme yapan Kaymakam Tanrıseven şöyle konuştu:“Yeni stat yeni heyecan demektir. Uluslararası standartlardaki yeni stadımız, Tire 1922 Spor'un bileği inşallah bükülmeyecektir. Yeni stadın, havası ve kalabalık ateşli taraftar desteğinin de etkisiyle takım büyük sıçrama yapacaktır. Desteğimiz her zaman Tire 1922 Sporla. Takımımızın son düzlükteki maçlar ile başarıya ulaşacağına inanıyorum.”

TAKIMIN TARAFTARLA YENİ STATTA BULUŞACAĞI GÜN SABIRSIZLIKLA BEKLENİYOR

Tire Belediye Başkan Yardımcısı Mengü Önler, stadın gereken standartlarda yapıldığını belirtirken, Tire 1922 Spor Kulübü Başkanı Mutlu Sarayköylü de yeni statta bir an önce taraftarla buluşmak istediklerini söyledi.

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven başkanlığında yapılan toplantıya Tire Belediye Başkan Yardımcısı Mengü Önler, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Emre Davutoğlu, Gençlik Spor İlçe Müdürü Mustafa Koca, Tire1922 Spor Kulübü Başkanı Mutlu Sarayköylü, Tire1922 Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Faik Sarayköylü, Hukukçu Aslı Öğüt ve Taraftar Sorumlusu Muzaffer Baybars katıldı.

 

HABER: Yiğit SOYLU 

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yeni stada akreditasyon yapıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı