Haber Detayı
11 Ekim 2018 - Perşembe 09:32 Bu haber 2328 kez okundu
 
Yapılan Yol ve Okurumuzdan Teşekkür
24 Mayıs 2018 tarihli gazetemizde yayınladığımız “Burada oturanlar iki yıldır bu tozu çekiyor !” başlıklı haberimiz sonuç vermiş çevre halkının istediği asfaltlama çalışmaları yapılmıştı.
Tire Haberi
Yapılan Yol ve Okurumuzdan Teşekkür

Yolun yapılmasında yetkililerle sürekli temas halinde olan Sözer Savcı Nursevil Emeği geçen ve bu konuya sahip çıkan herkese teşekkür ettiğini belirtti.

Sözer Savcı Nursevil ,"Bu bir teşekkür karesi .Adnan Menderes Mahallesi Necippaşa Ertuğrul Gazi Caddelerinin yol yapım asfaltlama çalışmalarında bir vatandaş olarak benim 11 aylık takip çalışmalarımı sonuçlandıran CHP İzmir İl Yönetim Başkan Yardımcısı Mehmet Kayhan Bey' e Tire Belediye Başkanımız Tayfur Bey'e ve Fen işleri Müdürlüğüne özellikle Alper Çelebioğlu'na, İzmir Belediye Başkanı Azız Kocaoğlu emirleriyle konuyu izbeton yetkilileriyle görüşerek bana anında dönüş sağlayarak köprü olan Mehmet Kayhan Bey' e mahalle idareler toplantısında CHP İl Başkanı Deniz bey' e gönül dolusu teşekkürü burada yasayan sessizliğin sesi olan kişiler adına bu konuya son noktayı koymaktan mutlu ve onurluyum. İzbeton' da da emeği geçen her birim ve kişiye teşekkür ediyorum. Ayrıca yansız haber adına beni oyalamadan saygı duyan, haberleştiren paylaşan Büyük Tire Gazetesine teşekkür ediyorum." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yapılan, Yol, ve, Okurumuzdan, Teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı