Haber Detayı
30 Ocak 2014 - Perşembe 10:23 Bu haber 4496 kez okundu
 
Yakuter’in seçim otobüsü büyük ilgi gördü
Saadet Partisi Tire Belediye Başkan Adayı Sadrettin Yakuter’in seçim çalışmalarında kullanmak üzere hazırlattığı seçim otobüsünün renkli hali Tirelilerin dikkatini üzerine çekti.
Tire Haberi
Yakuter’in seçim otobüsü büyük ilgi gördü

Saadet Partisi Tire Belediye Başkan Adayı Sadrettin Yakuter’in seçim çalışmalarında kullanmak üzere hazırlattığı seçim otobüsünün renkli hali Tirelilerin dikkatini üzerine çekti. Büyük otobüsü seçim otobüsü yapan SP İlçe Teşkilatı, otobüsün her iki yanına, iki farklı Sadrettin Yakuter fotoğrafı yerleştirmiş. Otobüsün bir tarafında, “Öyle bir kazanacağız ki, kaybedeni olmayacak !” ve “Herkes kazanacak, Tire kazanacak” yazıları varken, diğer tarafında ise “Sadrettin kazanınca, Tire kazanacak”, “Yeni bir Tire, yeni bir lider; Sadrettin Yakuter” ifadelerini yazılı olduğu görüldü.

“BU SEÇİM TİRE’NİN KADERİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Saadet Parti’sinin temsili renkleri olan kırmızı ve beyaz renklerle hazırlanmış ve otobüse giydirilmiş tasarımların profesyonel şekilde hazırlandığı gözlerden kaçmadı. Hazırlanan ve Tire sokaklarında boy göstermeye başlayan seçim otobüsü ile ilgili olarak konuşan SP Başkan Adayı Sadrettin Yakuter, “Seçim çok ciddi bir iş. Tire’nin kaderi için çok önemli olan bu seçimde tüm seçmenlere ulaşmak için tüm olanaklarımızı kullanacağız. Profesyonel bir şekilde meydana çıkıyoruz. Allah’ın yardımı ve Tirelilerin gönüllerin fethi ile 30 Mart’ta Tire’de güneş çok daha farklı doğacak. Güçlü bir kadro oluşturduk. Kadromuzda yer alan tüm isimler; insani, karaktersel ve manevi yönleri ile birer yıldız. Biz elimizden geleni yapıp, kendimizi Tirelilere en iyi şekilde anlatacağız. Gerisi Tirelilerin teveccühüne kalıyor.” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadet, Partisi, Tire, Belediye, Başkan, Adayı, Sadrettin, Yakuter’in, seçim, ça
Yorumlar
Haber Yazılımı