Haber Detayı
05 Şubat 2014 - Çarşamba 09:49 Bu haber 4404 kez okundu
 
Yağmur Reklamcılık yeni adresinde hizmetlerini sürdürecek
Tire’nin önde gelen reklamcılık firmalarından biri olan Yağmur Reklamcılık, hizmet adresini değiştirdi. Yeni adresinde daha etkili ve güçlü şekilde hizmetlerini sürdürecek olan Yağmur Reklam işletmecileri, yaptıkları adres değişikliğini, halka lokma dağıtarak duyurdu.
Tire Haberi
Yağmur Reklamcılık yeni adresinde hizmetlerini sürdürecek

Yaklaşık 31 yıldır reklamcılık sektöründe yer alan Tireli deneyimli reklamcı Ahmet Aldeniz’in 1986 yılında kurduğu Yağmur Reklamcılık firması, 28 yıldır sektörde başarılı şekilde çalışmalarını sürdürmekte. Alanında örnek çalışmalar ortaya koyan Yağmur Reklamcılık, uzun yılladır hizmet verdiği Kurtuluş Mahallesi 23 Nisan Caddesi’ndeki adresinden ayrılarak, yeni mekanının bulunduğu Kurtuluş Mahallesi Hastane Caddesi (Adliye Sarayı’nın yanında) No: 23 adresine taşındı.

Taşınmayla ilgili değişikliği, Görsel Pastanesi’nin nefis lokmalarından vatandaşlara ikramda bulunarak, duyuran Yağmur Reklamcılık işletmecisi Ahmet Aldeniz, daha ulaşılır olan yeni adreslerinde hizmet kalitesini daha da arttırarak devam edeceklerini belirtti. Aldeniz; tabela, dijital baskı, led tabela, kutu harf, hediyelik eşya, yelken bayrak v.s. gibi her türlü reklam işini yaptıklarını ifade etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tire’nin, önde, gelen, reklamcılık, firmalarından, biri, olan, Yağmur, Reklamcıl
Yorumlar
Haber Yazılımı