Haber Detayı
18 Nisan 2018 - Çarşamba 14:56 Bu haber 2867 kez okundu
 
“Parkların hali içler acısı”
Birçok vatandaşın düşüncesine ses olmak adına Tire’deki birçok park ve yeşil alanda yaşanan kirli ve bakımsız halin içler acısı olduğunu belirten Tire Belediye Meclisi eski üyesi İsmet Bozdağ, böyle manzaraların ‘Yeşil’ sıfatı ile anılan Tire’ye yakışmadığını belirtti.
Tire Haberi
“Parkların hali içler acısı”

Bahar mevsiminin yaşandığı, otların büyüdüğü, çiçeklerin açtığı, insanların güzel havaları fırsat bilip gündüz ve gece demeden parklara kırlara koştuğu şu dönemde çöplerle kaplı, diz boyunu ulaşan otlarla kaplı, havuzları kurumuş çamur tabakaları ile kaplı parkları her gün gördüğünü ve bundan dolayı büyük üzüntü yaşadığını belirten Tire Belediye Meclisi eski üyelerinden İsmet Bozdağ, bunların Tire’ye yakışmadığını belirtti.

ESKİ MECLİS ÜYESİ GÖRDÜKLERİ KARŞISINDA ÜZGÜN VE TEPKİLİ

Tire gibi adı ‘Yeşil Tire’ diye anılan doğal ve tarihi güzellikleri ve değerleri ile bilinen bir kentte yaşayan insanların sahip oldukları yeşil alanları iyi korumamasının, oluşan kirlilik ve bakımsızlık konusunda Belediye’nin yetersiz kalmasının kabul edilemez olduğunu ifade eden emekli subay Bozdağ, “İnsanların huzurlu zaman geçirmek, çocukların oyun oynamak için geldiği parklarımızı böyle görmek üzüyor. Tire’ye yakışan bu değil” dedi.

                                                                                   

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA 

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“Parkların hali içler acısı”
“Parkların hali içler acısı”
“Parkların hali içler acısı”
Yorumlar
Haber Yazılımı