Haber Detayı
08 Ekim 2018 - Pazartesi 12:54 Bu haber 2730 kez okundu
 
Villa İskender, Kebap ve Lahmacun Salonu açıldı.
Tire’nin yeni damak tadı Villa İskender, Kebap ve Lahmacun Salonu, düzenlenen görkemli törenle hizmete açıldı.
Tire Haberi
Villa İskender, Kebap ve Lahmacun Salonu açıldı.

Burhan Alkazan ve Turan Kaya’nın ortak girişimleriyle Tire’de İstasyon Caddesi Şehitler Parkı karşısında hizmete giren Villa İskender, Kebap ve Lahmacun Salonu’nun açılış töreni iş ve siyaset dünyasını bir araya getirdi. Önceki gün akşam saatlerinde gerçekleştirilen açılışa, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu, Tire Devlet Hastanesi Başhekimi Fatih Hayali, Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi, MHP Tire İlçe Başkanı Bilal Kıvrak, CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar, İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu, Tireli Oda Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı. İşyerinin açılış konuşmasını ise İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu yaptı. Küçük esnafın her daim desteklenmesi gerektiğini sık sık dile getiren Zekeriya Mutlu, yaptığı açılış konuşmasında şu cümlelere yer verdi;

“Bugün müessesemizin açılışı nedeniyle zaman ayırıp buraya katıldığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Evet, burada sadece bir kurdele kesip açılış yapacağız ama gelmişken de gönlümüzden bazı şeyleri söylemek geçiyor. Şu zamanda, içinde bulunduğumuz şu sıkıntılı dönemde Tire’nin en güzel caddesinde böylesine özel birişyeri açmak kolay bir şey değildir. Bu işyerinde çalışan en az 15 personel var. Bu 15 personel bu işyerinden ekmek kazanıyor evlerine nafaka götürüyor. Bir başka yönüyle baktığımız zaman bu işyerine et getiren kasap, ekmek getiren fırıncı, domates getiren manav, malzeme getiren esnaf var. Böyle düşündüğümüz zaman bu işyeri en az 100 ailenin nafaka yeridir. Onun için bu tür işyerlerine herkesin destek olması gerekmektedir. Ben Tireli kardeşlerimin bu işyerine sahip çıkacağına inanıyorum. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Villa İskender, Kebap ve Lahmacun Salonu’nun Tire’ye ve işyeri sahiplerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum”

Zekeriya Mutlu, Açılış konuşmasının ardından işyeri kurdelesini davetlilerle birlikte kesti. Kurdele kesiminin ardından işyerini gezen davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Villa, İskender,, Kebap, ve, Lahmacun, Salonu, açıldı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı