Haber Detayı
02 Mart 2018 - Cuma 15:51 Bu haber 1696 kez okundu
 
Vergi Haftası çerçevesinde Kaymakama ziyaret
- Haberi
Vergi Haftası çerçevesinde Kaymakama ziyaret

Vergi Haftası başladı. Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven 29. Vergi Haftası Kutlamaları kapsamında Vergi Dairesi Müdürü Fahrettin Kul ve Müdür Yardımcısı Uğur Cevizbaş’ı kabul etti.26 Şubat-4 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası dolayısıyla ilçemizde de kutlamalar yapıldı. Bu çerçevede Tire Vergi Dairesi Yöneticileri Kaymakam Tanrıseven’i ziyaret etti.

“VERGİ VERMEK, VATANİ GÖREV”

Vergi Haftasını tebrik eden Kaymakam Tanrıseven şu şekilde konuştu: “Gelişen toplum büyüyen ülke arzu ediyorsak, vatandaş olarak bu konuda üzerimize düşen görevi yerine getirerek, vergilerimizi düzenli ödemeliyiz. Vergi vermek, vatani görev olduğunu asla aklımızdan çıkarmamalıyız.”

Kaymakam Tanrıseven, Vergi Dairesi Müdürü Kul ve Müdür Yardımcısı Cevizbaş ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde ne yapacaklarını açıklayan, Vergi Dairesi Müdürü Fahrettin Kul, hafta dolayısıyla vergi mükelleflerine ziyaret yapacaklarını, okullarda da vergi bilinci ile ilgili bilgilendirme yapacaklarını kaydetti.

 

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı