Haber Detayı
03 Şubat 2014 - Pazartesi 09:49 Bu haber 3208 kez okundu
 
Vatandaşın gösterdiği ilgi Yakuter’i duygulandırdı
Saadet Partisi Tire Belediye Başkan Adayı Sadrettin Yakuter, yerel seçim çalışmalarına tam hız devam ediyor. Yakuter, önceki gün başta Cuma pazarı olmak üzere kentin değişik yerlerinde halkla bir araya geldi.
Tire Haberi
Vatandaşın gösterdiği ilgi Yakuter’i duygulandırdı

Yerel seçim çalışmaları tüm partiler açısından son sürat devam ediyor. Seçime iddialı girdiklerini ve halkın teveccühünü almak için yola çıktıklarını her fırsatta dile getiren Saadet Partisi (SP) Tire Belediye Başkan Adayı Sadrettin Yakuter, yoğun tempoda sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında önceki gün ilçe merkezinde, farklı noktalarda halkla buluştu.

Yapılan sokak çalışmalarında halkla bir araya gelen ve onlara kendini tanıtarak, sıkıntılarını dinleyen Yakuter, gördüğü ilgi ve sevgi karşısında duygulandığını belirtti. Tv 5 ekibi ile birlikte Tire sokaklarına çıkan Yakuter’e SP İlçe Başkanı Mehmet Ekmen ve bazı partililer de eşlik etti. Yakuter’in ilk durağı Tire Park AVM oldu. Buradaki vatandaşlarla yüz yüze görüşen Yakuter, daha sonra Cumhuriyet Meydanı’na (Orta Park) gelerek burada vatandaşlarla diyalog kurdu ve kendisini tanıttı. Yakuter’in son çalışma noktası Cuma Pazarı alını oldu. Burada pazarcı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla dertleşen Yakuter, geçim sıkıntısı ve iş bulamama şikayetlerini dinledi.

Yaptıkları sokak çalışmasının değerlendiren Yakuter, çalışmanın oldukça verimli geçtiğini söyledi. Yakuter, “Halktan gördüğüm ilgi, inanın beni bile şaşırttı ve mutlu etti. Halkımız bir arayış içinde. Kimseden oy vermeleri için söz istememe rağmen. Hiç tanımadığım bazı vatandaşlar, bana oy vereceklerini, yemin ederek söylüyorlar.” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadet, Partisi, Tire, Belediye, Başkan, Adayı, Sadrettin, Yakuter, yerel, seçim
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Vatandaşın gösterdiği ilgi Yakuter’i duygulandırdı
Vatandaşın gösterdiği ilgi Yakuter’i duygulandırdı
Yorumlar
Haber Yazılımı