Haber Detayı
28 Kasım 2018 - Çarşamba 10:53 Bu haber 3390 kez okundu
 
Vatan Partisi Seçim Startı Verdi
Vatan Partisi Tire İlçe Başkanlığı'nca düzenlenen dayanışma yemeği pazar günü yapıldı. İlçe Başkanları ve İl Yöneticileri ile partililerin katıldığı yemek oldukça samimi bir ortamda ve coşkulu geçti.
Siyaset Haberi
Vatan Partisi Seçim Startı Verdi

İl Başkanı Dr. Rıfat Mutlu yaptığı konuşmada yerel seçim stratejileriyle ilgili bilgiler aktararak yerel seçimlerin önemine ve aday seçimlerindeki titizliğe vurgu yaptı.

 

Etkinlikte söz alan Vatan Partisi Tire İlçe Başkanı H. Timuçin Yılmaz : ''Vatan Partisi tüm seçim çevrelerinde kendi adaylarıyla seçime katılma kararlılığındadır. 2019 seçimleri gerek üretim ekonomisinin güçlendirilmesi ve gerekse dışa bağımlılığı bitirmek açısından son derece önemlidir. Üretimi destekleyecek, üretene sahip çıkacak, kooperatifçiliği özendirecek ve örgütleyecek önderler ülke ekonomisine yön vereceği gibi milli hükümetin kurulmasının da önünü açacaktır. Türkiye gerçekleri her aşamada Vatan Partisi programını zorunlu hale getirmekte ve isteyerek veya istenmeyerek Vatan Partisi programı kendiliğinden işlev kazanmaya başlamaktadır. Bu zorunluluk Vatan Partisi'ni Milli Hükümet'in merkezinde olmaya götürecektir. İlk aşama ise yerel yönetimlerdir. Vatan Partisi gerek devlet deneyimi ve gerekse tecrübeli, bilgili, eğitimli,fedakâr öncü kadrolarıyla her kademede göreve her zaman hazırdır. Halkımızın hükümetlerden daha fazla bu ülkeye hizmet veren partimize, kadrolarına ve adaylarına güvenmelerini bekliyoruz'' dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vatan, Partisi, Seçim, Startı, Verdi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Vatan Partisi Seçim Startı Verdi
Vatan Partisi Seçim Startı Verdi
Vatan Partisi Seçim Startı Verdi
Vatan Partisi Seçim Startı Verdi
Yorumlar
Haber Yazılımı