Haber Detayı
26 Ekim 2020 - Pazartesi 15:29 Bu haber 1154 kez okundu
 
VATAN PARTİSİ'NDEN KADİR ŞEN'E ZİYARET
Vatan Partisi Tire İlçe başkanı H. Timuçin Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Emniyet Müdürü Kadir Şen'i makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.
Asayiş Haberi
VATAN PARTİSİ'NDEN KADİR ŞEN'E ZİYARET

Pandemi dolayısıyla kısıtlı sayı da kişiyle gerçekleşen ziyaret sonrası gazetemize açıklamalarda bulunan ilçe başkanı Yılmaz şunları söyledi:

"Kısa süre önce ilçemize atanan Emniyet müdürümüzü ziyarette bulunduk, ziyaretimizi biraz geç gerçekleştirdik, sebebi kendisinin Tire'ye gelir gelmez gösterdiği hummalı çalışmalardan dolayı. Geldiği günden beri kendisi Tire için birçok çalışmaya imza attı. Özellikle uyuşturucu konusundaki çalışmalarından dolayı ziyarette kendisine takdirlerimizi sunduk. Mavi Vatan Afişimizi, Mavi Vatan Bildirgemizi ve Azerbaycan konusunda partimizin görüşlerini içeren bir dosyayı kendisine takdim ettik, kendiside de bize mavi vatan konusundaki hassasiyetini dile getirip,  bu konuyu yakından takip ettiğini söyledi. Türkiye ve Tire  gündemi hakkında detaylı ve verimli bir sohbet oldu,  kedisine bizlere göstermiş olduğu hoşgörüden ötürü çok teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum."dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VATAN, PARTİSİ'NDEN, KADİR, ŞEN'E, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı