Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 16:26 Bu haber 4050 kez okundu
 
Vatan Partisi Adaylarını Açıkladı
Cumartesi günü Kültürkpark'ta yapılan tanıtım törenini coşkulu bir kalabalık izledi.
Siyaset Haberi
Vatan Partisi Adaylarını Açıkladı

Açılış konuşmasını yapan Vatan Partisi Genel Sekreteri Utku Reyhan Türkiye'nin genel durumu hakkında değerlendirmeler yaparak "ülkenin getirildiği durum öncü parti konumundaki Vatan Partisi'ni tek seçenek haline getirmiştir" dedi.

 

Daha sonra söz alan Vatan Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Rifat Mutlu ise projelerini anlattı. Rant için değil üretim için görev istediğini belirterek yanlış yatırımlar, göstermelik icraatlar nedeniyle İzmir'in hava kirliliği en yüksek kent haline geldiğini anlattı. Su sorununa çözümlerini anlatan Rifat Mutlu yaşlılar, engelliler ve sokakta çalışmak ve yaşamak zorunda kalan, uçucu madde bağımlısı yapılan çocuklar için projelerini açıkladı.

 

İlçe Belediye Başkan Adaylarının teker teker izleyicilere tanıtılmasının ardından tören alkışlar ve sloganlar eşliğinde son buldu.

 

VATAN PARTİSİ TİRE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI Av. NEVİN ODABAŞ

 

Vatan Partisi Tire İlçe Başkanı H. Timuçin Yılmaz Tire Belediye Başkan Adayını şöyle tanıttı: Türk halkı iki ittifakın arasına sıkıştırılmış, seçeneksizlik algısı oluşturulmaya çalışılmaktadır. Oysa Vatan Partisi bilgili, donanımlı ve devlet deneyimli kadrolarıyla her seçim çevresinde yönetime adaydır. Sayın Nevin Odabaş da kişiliği, siyasi ve mesleki kariyeriyle Tire'mize çok yakışacak, rant için değil hizmet için aday olmuş bir değerdir. Parti ayrımı yapmaksızın Atatürk çizgisinde, Cumhuriyet değerlerine sahip çıkan başta kadınlarımız, üreticimiz, köylümüz, esnafımız, kısaca tüm Tire halkını karar vermeden önce seçim bildirgemizi okumaya ve Nevin Odabaş'ın projelerini dinlemeye davet ediyoruz. Bu oylarını Vatan Partisi'nde birleştirmeleri için yeterli olacaktır. Tire seçeneksiz değildir. Adayımızı 16 Şubat Cumartesi günü saat: 14:00'de İlçe Binamızda düzenleyeceğimiz bir toplantı ile üyelerimize ve Tire halkına daha yakından tanıtacağız. Dileyen herkes davetlimizdir, yanımızda görmekten ve projelerimizi anlatmaktan mutluluk duyarız.

 

Av. NEVİN ODABAŞ KİMDİR?

 

30.07.1969 yılında, astsubay olan babamın görev içi bulunduğu Erzurum’ da dünyaya gelmişim. Bulgaristan göçmeni bir dedenin torunuyum.  3 yaşımı doldurduğumda tayinen Edirne’ye gittik.

 

İlkokulun ilk dört sınıfını Edirne’de, son sınıfını Ankara’da; ortaokulun ilk iki sınıfını Ankara Yenimahalle’de, son sınıfını Kıbrıs’ta okudum. Lise birinci sınıfı Girne, ikinci sınıfı Ankara Gölbaşı; üçüncü sınıfı Akhisar  (Manisa)  olmak üzere, liseyi üç ayrı bölgede okuyarak bitirdim.

 

17 yaşımda Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdim. 1990 yılında mezun oldum. 1992 yılından beri avukatlık yapmaktayım. Ayrıca Adalet Bakanlığı Arabulucular siciline kayıtlı resmi arabulucu ve yine Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacılar siciline kayıtlı uzlaştırmacı olarak çalışıyorum.

 

2006 yılı Bayındır İşçi Partisi kurucu başkanlığı yaptım.  1 Kasım 2015 yılı genel seçimlerinde İzmir 2. Bölge milletvekili adayı oldum.

 

Evli ve iki çocuk annesiyim.

 

Belediye Başkanlığına aday olmak, benim için vatani bir görev, Türkiye’nin her karış toprağı memleketimdir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vatan, Partisi, Adaylarını, Açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı