Haber Detayı
14 Nisan 2018 - Cumartesi 15:06 Bu haber 3547 kez okundu
 
Uyuşturucuya geçit yok
Tire Haberi
Uyuşturucuya geçit yok

Vatandaşları, özellikle de genç olanları, uyuşturucu batağından korumak adına çalışmalarını sürdüren Tire Emniyetinin uyuşturucu ile mücadelesi sürüyor. Bu kapsamda aldığı her ihbarı değerlendiren veya tüm şüpheli durum ve şahısları kontrol eden polis güçleri Nisan ayının ikinci haftası iki farklı olayda uyuşturucu madde ele geçirdi.

ŞÜPHELİ BULUNAN ŞAHISLARIN ÜZERİNDEN ESRAR ÇIKTI

İlk olarak 8 Nisan tarihinde akşam saatlerinde İlçe merkezi Kanlıkavak sokak üzerinde bulunan ve hareketlerinden şüphelenilen 2 şahsı durduran ve üstlerini arayan İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, şahısların üzerinde içime hazır halde esrar maddesi bulundu. Şüpheliler M.S. ve A.K. göz altına alınarak hakkında işlem başlatıldı.

ARAMAYA GİDİLEN MESKENDE OTURAN ŞAHIS UYUŞTURUCUYU TESLİM ETTİ

Bir diğer olayda ise; 11 Nisan günü gelen bir ihbar üzerine harekete geçen polis ekipleri V.Ç. isimli şahsın ikametine operasyon yapmaya gittiklerinde, polisten kaçamayacağını anlayan şahıs elinde bulunan kullanıma hazır vaziyete getirilmiş 100 gr. uyuşturucu esrar maddesini polise teslim ettiği ayrıca aramalarda ‘bong’ diye tabir edilen uyuşturucuyu sulandırmada kullanılan basit düzenekte ele geçirildi. Şahıs gözaltına alınarak hakkında işlem başlatıldı.

HABER:  Yiğit SOYLU

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uyuşturucuya, geçit, yok,
Yorumlar
Haber Yazılımı