Haber Detayı
14 Şubat 2014 - Cuma 09:50 Bu haber 5241 kez okundu
 
Toplu Konut Sitesi doğal gaza kavuşuyor
Çağ Mühendislik firması, doğal gaz Tire’ye ilk geldiği günden bu yana sektörde yer alan ve alanında ortaya koyduğu çalışmalarla hızla yükselen bir firma olarak birçok önemli projeyi gerçekleştirdi. Çağ Mühendislik, bu önemli projelere bir yenisini daha ekledi ve 640 dairenin bulunduğu Toplu Konut Sitesi’nin yönetimi ile ‘doğalgaz hattı döşeme’ projesine imza attı.
Tire Haberi
Toplu Konut Sitesi doğal gaza kavuşuyor

2010 yılında Tire’ye doğal gaz bağlanması yönünde ilk fikirler ortaya çıktığı günlerde, genç iş adamı Çağatay Bahçelioğlu tarafından kurulan Çağ Mühendislik, o günden bu yana, sektöründe birçok başarılı işe imza atarak, yaklaşık 1500’ün üzerinde noktaya tesisat döşeyerek, büyük yol kat etti. Çalışmaları arasında birçok önemli proje de yer aldı. Barem Özel Ambalaj Fabrikası, Özel Bilgi Koleji, TOKİ 2. Etap Konutları, Doysan Yemek Fabrikası gibi büyük doğla gaz hattı projelerini alan ve başarı ile sonuçlandıran Çağ Mühendislik, son olarak geçtiğimiz günlerde bir önemli projeye daha imza attı.

1990 yılların başlarında inşa edilen ve o günden beri Tire’nin en önemli toplu yaşam alanı olan Toplu Konut Sitesi’nin yönetim kurulu ile ‘doğal gaz hattı döşenmesi’ konusunda anlaşan Çağ Mühendislik, 640 dairenin bulunduğu siteye doğal gaz bina tesisatı yapacak. Bina içi kolon tesisatlarının inşasına yakında başlanacak.

Mart ayının başında muhtemelen başlayacak olan projenin 2-3 ay içerisinde tamamlanması bekleniyor. Bu projenin hayata geçmesi ile Toplu Konut Sitesi sakinleri de doğal gaz ile tanışmış olacak. Bu önemli projeye hayat veren taraflar önceki gün Toplu Konut Sitesi Yönetim Ofisinde anlaşmaya karşılıklı olarak imzaladılar. Çağ Mühendislik işletmecisi Çağatay Bahçelioğlu ile Toplu Konut Sitesi Başkanı olan Aysun Sertkaya’nın karşılıklı olarak anlaşma metnini imzaladı. Törende site yöneticilerinden; Bünyamin Karabaş, Osman Etçi, Gürkan Öztürk de yer aldı.

Yaptıkları anlaşmayla ilgili kısaca konuşan Çağatay Bahçelioğlu, “Firmamız Tire’de en iyi hizmeti vermek için elinden gelen çabayı sarf etmekte. Bizler için kalite çok önemli ve ödün vermemiz söz konusu değil. Birçok önemli projeye imza attık ve atmaya da devam edeceğiz.” Dedi.

Öte yandan konuyla ilgili olarak konuşan Aysun Sertkaya ise, “Biz Tire’de bulunan, buranın yerli firmalarından biri ile çalışmak istiyorduk. İstediğimiz zaman ulaşabileceğimiz, bir aksaklık olduğu zaman arayabileceğimiz bir firma olmalıydı. Bu düşünceyle Tire’de faaliyet yürüten beş farklı firmayla görüşmemiz oldu. Çağ Mühendislik bize en iyi fiyatı veren firma oldu. Çağ Mühendislik’i tercih etmemizin tek sebebi bu değil tabi ki. Yaptığımız araştırmalarda birçok kişi tarafından tavsiye edildiler. Doğal gaz işi ciddiye alınması gereken bir mevzu.” Şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çağ, Mühendislik, firması, doğal, gaz, Tire’ye, ilk, geldiği, günden, yana, sekt
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Toplu Konut Sitesi doğal gaza kavuşuyor
Toplu Konut Sitesi doğal gaza kavuşuyor
Toplu Konut Sitesi doğal gaza kavuşuyor
Yorumlar
Haber Yazılımı