Haber Detayı
15 Mayıs 2020 - Cuma 13:54 Bu haber 3997 kez okundu
 
TİRELİ VATANDAŞLARDAN, GEÇ AÇILAN ELEKTRİK ŞİRKETİNE TEPKİ!
Tire'de, bugün erken saatlerde faturalarına ödemek için Gediz Elektrik Müşteri İlişkileri Merkezine giden vatandaşlar şirketin saat 12:00'da müşteri kabul etmeye başlamasından dolayı mağdur olduklarını söyledi.
Gündem Haberi
TİRELİ VATANDAŞLARDAN, GEÇ AÇILAN ELEKTRİK ŞİRKETİNE TEPKİ!

Tire, Cumhuriyet Mahallesi Ortaokul Caddesi'nde bulunan, Gediz Elektrik önünde bu sabah itibariyle yoğun bir kalabalık oluştu. Sabah erken saatlerde faturalarını ödemek için Gediz'e giden çok sayıda vatandaş içeride çalışan olmasına rağmen işlem için vatandaşların içeriye alanmamasına tepki gösterdi. Bazı vatandaşlar köyden geldiklerini saatlerdir işlemlerini yapmak için oruçlu bir vaziyette ayakta beklediklerini söyledi.

Konuyla ilgili gazetemize ulaşan Mehmey Aydın yaşanan bu durum karşısında yapmış olduğu açıklamalarda şu ifadeleri kullandı: "Saatlerdir burada 100'e yakın vatandaş ayakta bekliyor, hava çok sıcak, oruç tutanlar var, köyden gelen vatandaşlar var, içeride bulunan bir görevliyle konuştum devletin aldığı kararla böyle bir uygulama yaptıklarını söyledi, sen devlet bünyesinde çalışmıyorsun ki özel bir kuruluşsun, farz edelim devlet senden böyle birsey istedi, neden diğer kurumlarada bunu uygulatmadı bankalar, devlet kurumları hizmete aynı sekilde devam ediyor, hiç bir kurum 12'de hizmete başlamıyor insanları mağdur etmeyin, sizin göreviniz vatandaşın mağduriyetini gidermek olmalı, kolaylık sağlamak olmalı."dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRELİ, VATANDAŞLARDAN,, GEÇ, AÇILAN, ELEKTRİK, ŞİRKETİNE, TEPKİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı