Haber Detayı
04 Nisan 2018 - Çarşamba 11:20 Bu haber 1872 kez okundu
 
“Başbuğumuzu rahmetle anıyoruz”
Tire Haberi
“Başbuğumuzu rahmetle anıyoruz”

MHP Tire İlçe Teşkilatı mensupları, Partilerinin kurucusu ve daimi onursal Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in vefatının 21. Yıl dönümü vesilesiyle hazırladığı bir dizi etkinlik ve törenin ilk aşaması olan ‘vatandaşlara tavuklu pilav-ayran ikramı’ hayrat etkinliğini gerçekleştirdi.

750 KİŞİYE ‘TAVUKLU PİLAV-AYRAN’ İKRAMI YAPILDI

Tire’nin en yoğun ve kalabalık olduğu gün olan Salı günü gerçekleştirilen tavuklu pilav-ayran ikramı, Cumhuriyet Meydanı’nda Öğretmenevi önünde gerçekleştirildi. Miliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları üyeleri, ikramın yapılmasında bizzat görev aldılar. Yaklaşık 750 kişilik pilav-ayran kısa sürede bitti. İkramdan faydalanıp afiyetle yiyenler, Alparslan Türkeş için rahmet okudu.

MHP İLÇE BAŞKANI BİLAL KIVRAK DA HAZIR BULUNDU

MHP Tire Kadın Kolları Başkanı Sabriye Tarlı’nın da partili hemcinsleri ile aktif görev yaptığı etkinlikte MHP Tire İlçe Başkanı Bilal Kıvrak ve parti yöneticileri de hazır bulundu. Başkan Bilal Kıvrak, 4 Nisan 1997 tarihinde Ankara’da vefat eden hareketin lideri merhum Alparslan Türkeş’in anısına düzenledikleri etkinlikle ilgili olarak, “Başbuğumuzu, ebedi liderimizi vefatının 21. Yılında rahmetle anıyoruz. Onun bize gösterdiği yolu takip ederek, Türk milletine hizmetimizi sürdürüyoruz. Anma etkinliklerimiz Çarşamba günü de farklı çalışmalarla devam edecek. Bugünkü pilav ikramı hayrından faydalanıp dua eden herkese çok teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun..”

                                                                            

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“Başbuğumuzu rahmetle anıyoruz”
“Başbuğumuzu rahmetle anıyoruz”
Yorumlar
Haber Yazılımı