Haber Detayı
19 Kasım 2020 - Perşembe 18:06 Bu haber 3673 kez okundu
 
TİRELİ GENÇ ANTRENÖR, PİLATES SALONU AÇTI
Tire'de AUSTRALİA SPORTS İNSTITUTE PİLATES STUDİO faaliyete başladı. Tireliler profesyonel eğitmen eşliğinde alacak oldukları Pilates ve Fitness seansları ile fazla kilolarından kurtulacak.
Spor Haberi
TİRELİ GENÇ ANTRENÖR, PİLATES SALONU AÇTI

Dün Atatürk Mahallesi, Güven Caddesi 70/B (Gölet Mevkii) de faaliyete başlayan, AUSTRALİA SPORTS İNSTITUTE PİLATES STUDİO salonunun işletmeciliğini genç antrenör İzel Tarnı (21) yapacak. Genç Antrenör Tarnı,  "En önemlisi de sağlık için, kondisyon kazanma ve rehabilitasyon amaçlı, stres atmak için bireylerin sporu hayatına dahil etmesi gerekiyor" dedi.

 

Kadın ve erkeklere hitap edecek olan spor salonunda Reformer Pilates, Mat Pilates, Hamile Pilatesi, Medical Fitness, Functional Training, 4D Pro Bungee Fitness, 4D Bunge Fitness Kids seansları, antrenör İzel Tarnı tarafından profesyonel bir şekilde verilecek. Bire bir ve Gruplar halinde verilecek olan seanslarda genç-yaşlı her yaştaki bireyler  spor yaparak kilo verme, kilo alma, sağlıklı beslenme, egzersiz yapma ve formda kalma imkanından yararlanabilecek.

 

Antrenörler İzel Tarnı yaptığı açıklama da; Tire'de her kesime hizmet veren bir Pilates salonu ihtiyacı olduğu düşüncesiyle yola çıktığını ve salonu hizmete açtığını söyleyerek.

 "Salonumuz sabah saat 09.00'da açılıyor, akşam 21.00'de kapanıyor. Salonumuz kadın ve erkeklere özel bir salondur. Bireylerin rahatça spor yapabilecekleri bir alanımız var. Herkes kendisine uygun bir saatte randevusunu alıp salonumuza gelip sporunu gerçekleştirebilecek Tüm kesime özel spor salonu açmak benim hayalimdi. Hayalimi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Salonu açabilmek adına gerekli eğitimlerimi aldım, yaşımın genç olmasına rağmen kendimi geliştirip belgelerimi erken bir yaşta aldım.  Tüm Tirelileri profesyonel bir şekilde spor yapıp sağlıklı kilo verme, alma ve formda kalma için salonumuza bekliyorum."

"HERKES SPORU HAYATINA DAHİL ETMELİ" 

Spor yaparak kilo vermenin önemine dikkati çeken Tarnı, "Burada yaptığımız Medical Fitness, Functional Training, 4D Pro Bungee Fitness, 4D Bunge Fitness Kids seansları bütün vücudu çalıştıran sporlar olduğu için kilo verme hızı artıyor. Pilates vücudu sıkılaştırıyor. En önemlisi de sağlık için kondisyon kazanma ve rehabilitasyon amaçlı, stres atmak için bireylerin sporu hayatına dahil etmesi gerekiyor." diye konuştu.

GENÇ YAŞTA BELGELERİNİ TAMAMLADI

1999 Tire doğumlu olan Tarnı, Muğlu Sıtkı Koçman Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi 4. sınıf öğrencisi. Salon hayali olan genç antrenör bu hayalini gerçekleştirebilmek için sırasıyla; 2. kademe Spinning Trainer, 4. Kademe Pilates Master Trainer, Hamile Pilatesi antrenörlüğü, Supplementology workshop, Personal trainer, Bronz cankurtaran ve Egzersiz ve beslenme uzmanlığı belgelerini gittiği eğitimlerde gösterdiği üstün başarılarla elde etti.

İletişim:0544 363 41 61

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRELİ, GENÇ, ANTRENÖR,, PİLATES, SALONU, AÇTI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TİRELİ GENÇ ANTRENÖR, PİLATES SALONU AÇTI
TİRELİ GENÇ ANTRENÖR, PİLATES SALONU AÇTI
TİRELİ GENÇ ANTRENÖR, PİLATES SALONU AÇTI
TİRELİ GENÇ ANTRENÖR, PİLATES SALONU AÇTI
TİRELİ GENÇ ANTRENÖR, PİLATES SALONU AÇTI
Yorumlar
Haber Yazılımı