Haber Detayı
27 Mayıs 2019 - Pazartesi 17:00 Bu haber 3052 kez okundu
 
TİREDAK İftar Yemeğinde Buluştu
Tire Doğa Sporları Kulübü üyeleri, her yıl düzenledikleri ve artık gelenek haline getirdikleri iftar yemeğinde bir araya geldiler.
Tire Haberi
TİREDAK İftar Yemeğinde Buluştu

Tire Doğa Sporları Kulübü üyeleri, her yıl düzenledikleri ve artık gelenek haline getirdikleri iftar yemeğinde bir araya geldiler. Geçtiğimiz gün Öznur Pide ve Kebap salonunda düzenlenen iftar yemeğine katılım yoğun oldu.

 

Yemek sonrası Kulüp başkanı Zafer Taşkıranlar, kulübün yaz sezonunda gerçekleştireceği faaliyetler hakkında üyelere bilgiler verdi. 2018-2019 Yılı Yürüyüş Etkinlik Programında pazar günleri gerçekleştirilen yürüyüşlerin mayıs ayı sonu itibariyle bittiğini ve bundan sonra yaz sezonundaki (Haziran-Temmuz-Ağustos ayları) faaliyetlerin akşam-gece yürüyüşleriyle, kamplı yürüyüş etkinlikleriyle, federasyonun kurslarına - etkinliklerine katılımla, kültür ve sosyal etkinlik gezileriyle devam edeceğini duyurdu.

 

TİREDAK'ın 2019-2020 yılı faaliyetleri hakkında da bilgi vermeyi ihmal etmeyen Taşkıranlar," 2019-2020 yılı Hiking (Günü birlik yürüyüş) yürüyüşlerimizi eylül ayı itibariyle Türkiye Dağcılık Federasyonuna bağlı İzmir Dağcılık İl Temsilciliği onayıyla,  her pazar belli plan ve programla çevremiz il ,ilçe ve Tiremizdeki parkurlarda doğayla iç içe sağlıklı yaşam için gerçekleştireceğiz. Doğa sporlarına gönül veren,temiz doğa ve çevre duyarlılığı olan,sağlıklı ve pozitif yaşamın sporla gerçekleşeceğine inanan,kulüp üyelik şartlarına uygun olan herkes grubumuza katılabilir." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİREDAK, İftar, Yemeğinde, Buluştu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TİREDAK İftar Yemeğinde Buluştu
TİREDAK İftar Yemeğinde Buluştu
TİREDAK İftar Yemeğinde Buluştu
Yorumlar
Haber Yazılımı