Haber Detayı
11 Eylül 2020 - Cuma 15:41 Bu haber 9684 kez okundu
 
TİREDAK DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE BAŞLIYOR
Tire Doğa Sporları Kulübü salgın dolayısıyla Dağcılık Federasyonu tarafından getirilen yasakların sona ermesiyle tekrar faaliyete başlıyor.
Kültür-Sanat Haberi
TİREDAK DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE BAŞLIYOR

Konuyla ilgili kulüp tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Mart ayında Covid-19 salgını nedeniyle Dağcılık Federasyonu tarafından ertelenen sportif ve sosyal faaliyetlerimize, ormana giriş yasaklarının kalkmasıyla birlikte tekrar başlıyoruz. Bakanlık ve federasyonumuzun pandemi salgınıyla  ilgili yayınladığı önergeler  doğrultusunda tüm tedbirlerin alınarak; maske - yürüyüş mesafesi - hijyen kurallarına uyarak 20 Eylül Pazar günü Davutlar-Kurşunlu Manastırı-Güzelçamlı etkinliğiyle hasret sona eriyor. Umarız ki yeni kısıtlamalar gelmez ve bizler Mart ayından bu yana çok özlediğimiz doğa güzelliklerini görmeye devam ederiz.

ROTALAR BELİRLENDİ

Tire Doğa Sporları Kulübü yönetim kurulumuz geçtiğimiz hafta içerisinde toplanarak Tire'miz ve çevre ilçelerde yürüyüş rotalarını belirlerken, bazı bölgelerin tarihsel geçmişi ve kültürü de göz önünde tutulmuştur. Bölgemizin doğa ve kültür zenginliklerini görmek, sağlıklı kalmak  ve yürüyüş sporu yaparak keyifli bir pazar geçirmek için birlikte olalım.

TEDBİRLER SIKI TUTULACAK

Yeni sezonumuzda pandemi salgını tedbirlerinden biri olan her yürüyüş faaliyeti öncesi HES (Hayat Eve Sığar) uygulaması ile faaliyete katılanların ateş ölçümü yapılıp, kayıt altına alınacaktır. Lisanslarımız vizeli olacaktır. İlk defa misafir olarak katılacaklardan bilgi beyan formu ve sağlık raporu istenecektir.

Yeni sezonda tüm kulüplerimizin gerçekleştireceği sportif faaliyetlerin, kültür etkinliklerinin ve sosyal projelerin başarıyla ve keyifle sonuçlanması dileğiyle. 2020-2021 sezonu tüm kulüplerimize  hayırlı uğurlu olsun."

İLETİŞİM:

ZAFER TAŞKIRANLAR 0532 324 80 67

ALAADDİN AĞCA 0505 479 85 28

HAKAN EKİNCİ 0538 889 33 14

YILMAZ CİVİROĞLU 0543 512 07 40

CAHİT TOKMAKÇI 0536 423 77 38

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİREDAK, DOĞA, YÜRÜYÜŞLERİNE, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı