Haber Detayı
14 Ekim 2020 - Çarşamba 18:12 Bu haber 2708 kez okundu
 
TİRE’NİN GURURU KİTAP OLUYOR
Güzel Tiremizin yetiştirdiği başarılı sporcularından biri olan futbolcu Mustafa Güngören’in zaferlerle dolu hayat hikayesi genç nesillere bir kitapla tanıtılacak.
Spor Haberi
TİRE’NİN GURURU KİTAP OLUYOR

Tire Gençlik, Altınordu, Amatör Milli, Genç Milli, Ordu Milli ve nihayet üç büyükler olarak tanımlanan takımlardan  Beşiktaş’a kadar tırmanan, başarılı file bekçiliği ile bilinen Mustafa Güngören’in biyografisinin anlatılacağı kitabın hazırlıkları, Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Şevket Bahçelioğlu’nun yürüttüğü çalışmalarla devam ediyor.

Mustafa Güngören dün Gazetemizi ziyaret ederek Şevket Bahçelioğlu ile  çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular. Yıldız sporcunun çeşitli takımlarda gösterdiği başarı öyküleri ve bunun biyografiye yansıyacak bölümlerini değerlendiren Bahçelioğlu ve Güngören çalışmaların hızla tamamlanması konusunda görüş birliğine vardılar.

Ziyaret sırasında gazetemize konuşan Güngören,  Şevket Bahçelioğlu'na yardımlarından dolayı çok teşekkür ederken, hazırlık aşamasında olan kitabın en kısa zamanda okurla buluşacağını aktardı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRE’NİN, GURURU, KİTAP, OLUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı