Haber Detayı
28 Haziran 2019 - Cuma 14:23 Bu haber 2881 kez okundu
 
Tire Kocatürk TÜBİTAK 4004 Projesinde
İzmir'de Milli Eğitim Bakanlığı tarafından TÜBİTAK 4004 Projesi kapsamında AR-GE çalışması gerçekleştirildi.
Eğitim Haberi
Tire Kocatürk TÜBİTAK 4004 Projesinde

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Haziran dönemi hizmet içi eğitime Tire Kocatürk Fen ve Anadolu Lisesi Fizik Öğretmeni Meryem Beşirik katıldı. İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde, Dokuz Eylül Üniversitesi Elektronik Malzemeler Üretim ve Uygulama Merkezi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Nanobilim-Nanoteknoloji Anabilim Dalı, Ege Üniversitesi Güneş Enerjisi Enstitüsü işbirliği içerisinde  “Nanoteknoloji Eğitim Reformu Projesi” kapsamındaki eğitimleri başarı ile tamamladı.

 

Bu yüksek lisans düzeyindeki proje için konuşan Kocatürk Okulları Kurucusu Mustafa Kocatürk: "Kocatürk Okulları olarak eğitimi gerçekleştiren, Prof. Dr. Mehmet Polat-Nanotanelerin Sentezi ve Karakterizasyonu, Doç. Dr. M. Faruk Ebeoğlugil-Nanoelektronik & Nanokompozitler, Dr. Melike Karakaya-Nanobiyoteknoloji & Nanosensörler ve Dr. Burak Gültekin'e teşekkür ediyoruz.

 

İzmir'de projeyi yürütecek 30 kişilik ekip içerisinde yer alan Kocatürk Okulları öğretmenimiz Meryem Berişik'i tebrik ediyoruz, tüm Tire ilçesi öğrencilerimize “Nanoteknoloji Eğitim Reformu Projesi”sini en verimli şekilde aktarması konusunda Kocatürk Okulları olarak desteğimizin sözünü vererek başarılarının devamını diliyoruz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tire, Kocatürk, TÜBİTAK, 4004, Projesinde, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Tire Kocatürk TÜBİTAK 4004 Projesinde
Tire Kocatürk TÜBİTAK 4004 Projesinde
Yorumlar
Haber Yazılımı