Haber Detayı
16 Mayıs 2019 - Perşembe 10:43 Bu haber 1796 kez okundu
 
Tire Kocatürk Okullarında Bahar, Bilim ve Gençlik Şenliği
Geleneksel 3. Bahar, Bilim ve Gençlik Şenliğiyle öğrencileri, velileri ve yöremiz halkıyla buluşmaya hazırlanan Tire Kocatürk Okulları 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu da yaşatmak için bu organizasyonu düzenliyor.
Kültür-Sanat Haberi
Tire Kocatürk Okullarında Bahar, Bilim ve Gençlik Şenliği

18 Mayıs Cumartesi saat 12.00-18.00 saatleri arası Tire Kocatürk Okulları bahçesindeki şenlikte her yaş grubuna uygun birçok değişik aktivite var: Eğlenceli Bilim Deneyleri, Şişme Oyun Parkuru, Palyaçolar, Yüz Boyama, Minik Ellerden Resim Sergisi, Karaoke, Popcorn, Eğlenceli Mini Parkurlar,  Gençlik ve Spor Faaliyetleri kapsamında Okçuluk, Dart, Matrah, Golf; Ülkeleri Tanıyorum konulu Turizm Stantları, Astronomi Etkinlikleri, Matematik Oyunları, Modern Dans, Halk Oyunları, KCT Ritim Show, Kermes.

 

Tüm yöre halkının davetli olduğu etkinlik aynı zamanda bir sosyal yardımlaşma projesi çünkü yapılacak kermeste elde edilecek tüm gelir LÖSEV’e bağışlanacak. Hem eğlenceli vakit geçirmek hem böyle bir sosyal projeye destek olmak için Tire Kocatürk Okulları, şenliğimize tüm halkımızı bekliyoruz, diyor.

   

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tire, Kocatürk, Okullarında, Bahar,, Bilim, ve, Gençlik, Şenliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı