Haber Detayı
30 Temmuz 2020 - Perşembe 16:54 Bu haber 411 kez okundu
 
TİRE KAYMAKAMI ÇOBANOĞLU'NUN BAYRAM MESAJI
Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu yayımlamış olduğu mesajda, başta Tireliler olmak üzere tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutladı.
Gündem Haberi
TİRE KAYMAKAMI ÇOBANOĞLU'NUN BAYRAM MESAJI

Kaymakam Çobanoğlu, yayımlamış olduğu mesajda şu ifadeleri kullandı:

"İnsanları sevgi, saygı ve kardeşlik duygularıyla kaynaştıran, birlik ve beraberlik ruhunu geliştiren, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma hislerinin yoğun olarak yaşandığı bir Kurban bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar insani milli ve Manevi değerlerin yeniden yaşertilmesi ve hayata geçirilmesi açısından büyük önem taşıyan müstesna günlerdir. Kurban bayramı; cömertliğin rahmetin ve bereketin bol olduğu dargınlık ve kırgınlıkların unutulup, milletimizin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendi ve gönül birliği oluşturduğu dini bayramlarımızdandır.

Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı dayanışma ruhumuzu kardeşlik bağlarımızı pekiştirerek bir fırsat olarak görmeliyiz.  Bu yıl tüm dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle aile büyüklerimizi ve sevdiklerimizi telefonla arayarak hayır duasını almalı, onların bayram sevincine ortak olmalıyız.

Önümüzdeki yıllarda bayramlarımızı büyük bir coşkuyla hep birlikte kutlayarak yaşamak en büyük arzumuzdur. Bu vesileyle başta Tireli hemşerilerimiz olmak üzere, milletimiz ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik eder, bayramın insanlık için huzur ve kardeşlik ikliminin oluşmasına vesile olması temennim ile sağlık başarı ve mutluluk dolu günler diliyorum."

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRE, KAYMAKAMI, ÇOBANOĞLU'NUN, BAYRAM, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı