Haber Detayı
07 Ağustos 2020 - Cuma 15:10 Bu haber 1843 kez okundu
 
TİRE İYİ PARTİ'DEN KÖYLERE ÇIKARMA
Tire İYİ Parti ilçe teşkilatı normalleşme sürecinden sonra sahaya inmeye başladı. Köy ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor.
Siyaset Haberi
TİRE İYİ PARTİ'DEN KÖYLERE ÇIKARMA

Geçtiğimiz Mart ayında yapılan kongrede göreve gelen Yüksel Şenyurt ve yönetimi çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Mazbatayı aldıktan sonra Koronavirüsün ülkemizde görülmesiyle sokağa çıkma yasakları ve kısıtlamalarda sahaya inemeyen yönetim normalleşme sürecinin girmesiyle köy ziyaretlerine ağırlık verdi. Seçimi kazandıktan sonra kürsüye çıkıp "DEĞMEDİK EL, BASMADIK TOPRAK BIRAKMAYACAĞIZ" sloganını atan başkan Şenyurt, gerçekleştirdiği ziyaretlerle sözünü yerine getiriyor.

Kırsal mahallere gidip halkla sıcak temas kuran yönetim, sorunları dinleyip, çözüm yolları hakkında vatandaşla istişare yaptı. Birçok köyü ziyaret eden Başkan Yüksel ve yönetim köylerden İYİ izlenimler ile birlikte mutlu ayrıldılar.

Gerçekleştirdikleri ziyaretlerle ilgili gazetemize açıklama yapan İyi Parti Tire İlçe Başkanı Yüksel Şenyurt: 

"Göreve gelmemizle birlikte Türkiye'de Koronavirüs vakaları görülmeye başlandı bu sebepten dolayı çalışmalarımıza biraz ara vermek zorunda kaldık. Normalleşmeyle birlikte yönetimimizle birlikte heyecanlı bir şekilde sahaya inip halkla iç içe olma yolunda köy ziyaretlerimize başladık. Ben seçimi kazandığımda "DEĞMEDİK EL, BASMADIK TOPRAK BIRAKMAYAĞIM" sözünü etmiştim. Şimdi Allah'ın izniyle dava arkadaşlarımla birlikte Sarılar, Osmancık, Kırtepe, Küçük Kemerdere, Kireli, Alaylı, Akçaşehir, Başköy, Büyükkale ve Hasançavuşlar köylerimize gidip vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik, sorunları nasıl gidereceğimizle ilgili istişare yaptık. Ziyaretlerimiz kırsal mahallelerde ve merkezde hız kesmeden devam edecek. Biz buraya görev için geldik, "DEĞMEDİK EL, BASMADIK TOPRAK BIRAKMAYACAĞIZ", gecemizi gündüzümüze katıp vatandaşlarımızın sorunlarına ve isteklerine çözüm bulmaya çalışacağız." dedi.

                                                             

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRE, İYİ, PARTİ'DEN, KÖYLERE, ÇIKARMA,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TİRE İYİ PARTİ'DEN KÖYLERE ÇIKARMA
TİRE İYİ PARTİ'DEN KÖYLERE ÇIKARMA
TİRE İYİ PARTİ'DEN KÖYLERE ÇIKARMA
TİRE İYİ PARTİ'DEN KÖYLERE ÇIKARMA
Yorumlar
Haber Yazılımı