Haber Detayı
16 Haziran 2021 - Çarşamba 12:10 Bu haber 3360 kez okundu
 
TİRE İYİ PARTİ'DEN, KAN BAĞIŞI
İyi Parti Tire İlçe Teşkilatı 14 Haziran 'Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Günü'nde kan bağışında bulundu.
Siyaset Haberi
TİRE İYİ PARTİ'DEN, KAN BAĞIŞI

İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Yüksel Şenyurt, beraberindeki teşkilat üyeleri ile birlikte Türk Kızılay kan bağış aracına giderek bağışta bulundu. İyi Partili Tire Belediye başkanı Salih Atan Duran'da kan bağış etkinliğine katılarak, etkinliğe destek verdi.

Kan bağışında bulunmak üzere geldikleri kan bağış aracında görevli personeller tarafından karşılanan İyi Partililer  bilgilendirme ve form doldurma işleminin ardından kayıt yaptırarak doktor muayenesinden geçti ve kan bağışında bulundu. 

Kan bağışı etkinliği sonrası açıklama yapan Tire Belediye başkanı Salih Atakan Duran, "14 Haziran Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Günü nedeniyle ilçemizde bulunan Türk Kızılay kan bağış aracına İYİ Parti Tire İlçe Başkanımız Sayın Yüksel Şenyurt ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte giderek kan bağışında bulunduk. Bu vesileyle  tüm hemşerilerimizi Türk Kızılay'a düzenli olarak kan bağışlamaya davet ediyorum."dedi.

İyi Parti Tire İlçe başkanı Yüksel Şenyurt açıklamasında, " 14 Haziran 'Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Günü'nde İyi Parti ailesi olarak kan bağışında bulunduk. Tire Belediye başkanımız Salih Atakan Duran'da bizleri burada yalnız bırakmadı kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Kan bağışının sürekli olmasında yarar var. İnsanların başına gelmeyince. Kendilerinin başına gelmeden bu ihtiyacı anlayamıyorlar. Ama ne zaman bizim başımıza gelir kan aramaya başlarız o zaman bunun değerini ve önemini anlıyoruz. Elbette tabi ki duyarlı vatandaşlarımız var ama ben bütün vatandaşlarımızı duyarlı olmaya davet ediyorum, kan vermekten çekinmeyelim." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRE, İYİ, PARTİ'DEN,, KAN, BAĞIŞI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TİRE İYİ PARTİ'DEN, KAN BAĞIŞI
TİRE İYİ PARTİ'DEN, KAN BAĞIŞI
TİRE İYİ PARTİ'DEN, KAN BAĞIŞI
TİRE İYİ PARTİ'DEN, KAN BAĞIŞI
TİRE İYİ PARTİ'DEN, KAN BAĞIŞI
TİRE İYİ PARTİ'DEN, KAN BAĞIŞI
Yorumlar
Haber Yazılımı