Haber Detayı
12 Haziran 2018 - Salı 09:58 Bu haber 3955 kez okundu
 
Tire’de verilen “İnce” mücadelenin lokomotifi
Tire Haberi
Tire’de verilen “İnce” mücadelenin lokomotifi

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’yle olan yakınlığı ile bilinen Tireli siyasetçi ve iş adamı Mustafa Güngör, İnce’nin adaylığının Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açıklanmasının ardından ilk iş olarak Ankara’ya gitmiş ve orada İnce’ye olan tam desteğini bizzat İnce ile buluşarak yüzyüze ifade etmişti.

İNCE YOLUN BAŞINDA, GÜNGÖR’DEN DESTEK İSTEMİŞTİ

Dostlukları ve siyasi dava arkadaşlıkları bulunduğunu belirttiği Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı adayı olmasından dolayı gururlu ve mutlu olduğunu belirten Tireli deneyimli siyasetçi ve iş adamı, İnce’nin “Mustafa ağabey senin desteğin benim için önemli” sözlerini havada bırakmamak adına Tire’de İnce’ye verilen destek mücadelesinin lokomotif ismi haline geldi.

ÇEVRE MİTİNGLERİNE TİRE’DE YÜKSEK KATILIM

Muharrem İnce’nin başta Ödemiş mitingi olmak üzere, çevre ilçe ve illerde verdiği tüm mitinglerine katılım gösteren ve bunu gerçekleştirdiği organizasyonlarda yüzlerce partiliyi de beraberinde götürerek yapan Güngör, “Adayımız Muharrem İnce’ye olan tam desteğimiz sürmekte. Biz Atatürkçü, cumhuriyetçi, laik, çağdaş, ilerici insanların adayı olan Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Türkiye’nin kazanması için, güçlü bir ülke, dünyada söz sahibi bir ülke olması için Muharrem İnce cumhurbaşkanı olmalı diyoruz ve halkımızın desteğini bekliyoruz.”

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tire’de, verilen, “İnce”, mücadelenin, lokomotifi,
Yorumlar
Haber Yazılımı