Haber Detayı
07 Nisan 2020 - Salı 13:58 Bu haber 3760 kez okundu
 
TİRE’DE, ÖĞRETMENLER SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN MUTFAĞA GİRDİ
Tire Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Tire Belgin Atilla Çallıoğlu Fen Lisesi’nin ortaklaşa yürüttüğü çalışmada, Gıda Teknolojileri ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü öğretmenleri ülkemizde yaşanan salgın sürecinde canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarına destek olmak için kolları sıvadılar.
Eğitim Haberi
TİRE’DE, ÖĞRETMENLER SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN MUTFAĞA GİRDİ

Duyarlı öğretmenler kendi elleriyle hazırladıkları profiterol, kurabiyeler ve dere otlu poğaçaları Milli Eğitim Müdürü Ogün Derse’nin de katılımıyla hastane personeline ikram etti.

Konuyla ilgili okul yönetiminden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan “Koronovirüs Salgını” nedeniyle olağanüstü günler yaşamaktayız. Tire Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak bu süreçte fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarının yanında olduğumuzu htirmek, bir parça da olsa destek olmak istedik.  Bu amaçla Tire Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Tire Belgin Atila Çallıoğlu Fen Lisesi el ele verdi. Okulumuz Gıda Üretimi Teknolojileri ve Yiyecek İçecek Hizmetleri bölüm öğretmenlerinin Tire Belgin Atila Çallıoğlu Fen Lisesi’nin de malzeme ve ekipman desteğiyle okulumuz atölyelerinde hazırladığı profiterol, dereotlu poğaça, kurabiyeler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ogün Derse, Tire Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Cengiz Özyol ve Tire Belgin Atila Çallıoğlu Fen Lisesi Müdürü Sayın Öztürk Kurtça tarafından Tire Devlet Hastanesi idaresine teslim edilmiştir. Emeği geçen tüm öğretmen ve çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz”.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRE’DE,, ÖĞRETMENLER, SAĞLIK, ÇALIŞANLARI, İÇİN, MUTFAĞA, GİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı