Haber Detayı
02 Ocak 2020 - Perşembe 12:39 Bu haber 2188 kez okundu
 
TİRE’DE, ÖĞRENCİLERDEN ŞİİR DİNLETİSİ
Tire Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri 31 Aralık Salı günü kendi yazdıkları şiirlerle okulun öğretmen ve öğrencilerine şiir dinletisi düzenledi.
Eğitim Haberi
TİRE’DE, ÖĞRENCİLERDEN ŞİİR DİNLETİSİ

Tire Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11. sınıf Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri Türk Dili ve Edebiyatı dersinde ders içi etkinlik kapsamında kendi yazdıkları birbirinden güzel şiirlerle hazırladıkları dinletiyi okulun konferans salonunda öğrenci ve öğretmenlere sergiledi. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Nermin Çolak rehberliğinde hazırladıkları şiir dinletisi ile öğrencilerin sosyal etkinliklere katılımı sağlandı. Dinleti, izleyen öğretmen ve öğrenciler tarafından büyük beğeni topladı.

Okul yönetiminden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Nermin Çolak rehberliğinde hazırladıkları şiir dinletisi ile öğrencilerin sosyal etkinliklere katılımı sağlandı. Dinleti izleyen öğretmen ve öğrenciler tarafından büyük beğeni topladı. Ayrıca öğrencilerin derste yazdıkları şiirleri şiir dinletisi hâlinde sunmaları bu dinletiyi farklı ve ilgi çekici hale getirdi. Etkinlikte emeği geçen öğretmenimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRE’DE,, ÖĞRENCİLERDEN, ŞİİR, DİNLETİSİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı