Haber Detayı
22 Ekim 2020 - Perşembe 15:02 Bu haber 1415 kez okundu
 
TİRE'DE İŞÇİ SERVİSLERİ DENETLENDİ
Tire'de Koronavirüs denetimleri hız kesmeden titizlikle devam ediyor.
Asayiş Haberi
TİRE'DE İŞÇİ SERVİSLERİ DENETLENDİ

İçişleri Bakanlığının Coronavirus tedbirleri kapsamında dün tüm Türkiye'de olduğu gibi Tire'de de organize sanayi bölgesi başta olmak üzere toplu işçi çalıştırılan fabrika, işletme ve benzeri yerlerin personel servisleri denetlendi.

İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliği’ne "Coronavirüs salgını" konulu ek genelge gönderdi.

Genelgede, 19 Ekim Pazartesi gününden itibaren 7 gün boyunca 7 ayrı konuda tüm il ve ilçelerde genel denetimlerin yapılacağı belirtildi.

Bu kapsamda Tire'de Pazartesi ve Salı günü umuma açık istirahat ve eğlence yerleri başta olmak üzere kafe, restoran gibi yeme içme mekânları ile şehir içi ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapılan her türlü toplu ulaşım araçları (okul servisleri dâhil), havalimanı/gar/otogar gibi yerlerde denetim yapıldı.

Dün ise organize sanayi bölgesi başta olmak üzere toplu işçi çalıştıran fabrika, işletme ve benzeri yerlerin personel servisleri ekipler tarafınca titizlikle denetlendi. Trafik ekipleri gündüz ve gece saatlerinde vardiya bitişi sonrası, Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikalardan çıkan işçileri taşıyan tüm otobüsleri tek tek durdurarak denetledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRE'DE, İŞÇİ, SERVİSLERİ, DENETLENDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı