Haber Detayı
24 Haziran 2019 - Pazartesi 18:04 Bu haber 4976 kez okundu
 
Tire’de Coşkulu Kutlama
İstanbul’da yüksek seçim kurulunun kararıyla tekrarlanan İstanbul Belediye Başkanlığı seçimlerinde Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçimi kazanmasıyla Tire’de vatandaş bir araya gelerek zaferi kutladı.
Siyaset Haberi
Tire’de Coşkulu Kutlama

İstanbul’da yapılan seçimin yankıları ilçemizde de duyuldu. YSK tarafından son açıklanan rakamlara göre 806 bin oy farkla İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini kazanan Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu oldu. Sonuçların kesinleşmesiyle partili partisiz 150’ye yakın vatandaş CHP ilçe teşkilatı önünde bir araya geldi. Ellerinde meşalelerle “ Her şey Çok güzel Olacak"  “En Büyük Başkan İmamoğlu” gibi sloganlarla Cumhuriyet meydanına yürüdü. Cumhuriyet meydanında davul ve zurnalarla karşılanan grup bir süre halay çekerek ve sloganlar atarak zaferi doyasıya kutladı. Kutlamaya Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran CHP İlçe başkanı İsmail Güleç ve İyi Parti İlçe başkanı Kadir Çetin de katıldı.

 

Gecenin sonunda parti Başkanları ve Belediye Başkanı Atakan Duran kısa konuşmalarla duygularını ifade etti.  Yapmış oldukları açıklamalarda seçim süreci boyunca Millet ittifakına destek veren ve tatillerini, programlarını yarıda kesip oy kullanmaya giden seçmenlere teşekkür ederek Martın sonunun bahar olduğunu, her şeyin çok güzel olacağını dile getirdiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tire’de, Coşkulu, Kutlama,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Tire’de Coşkulu Kutlama
Tire’de Coşkulu Kutlama
Tire’de Coşkulu Kutlama
Tire’de Coşkulu Kutlama
Tire’de Coşkulu Kutlama
Tire’de Coşkulu Kutlama
Yorumlar
Haber Yazılımı