Haber Detayı
19 Mart 2019 - Salı 10:47 Bu haber 8359 kez okundu
 
“Tire’de Ak Saçlı Ülkücüler Atakan Duran Dediler”
Tireli duayen Ülkücüler Teras Restoran’da düzenlenen akşam yemeğinde bir araya gelerek hasret giderdiler.
Tire Haberi
“Tire’de Ak Saçlı Ülkücüler Atakan Duran Dediler”

Ülkücülüğe ve Türk Milliyetçiliğine gönül vermiş 70 kişi civarında güzide bir ülkücü grup, düzenlenen toplantıda hem yılların özlemini giderdiler hem de yaşanmış acı ve tatlı anılarını tazelediler.

 

Mehmet Fatih Çakıroğlu ve Cengiz Ekşioğlu’nun organize ettiği yemekli toplantıda yıllardır birbirlerini görmemiş kadim dava arkadaşları birbirleriyle samimi duygular içinde kucaklaştılar.

 

Toplantıya katılan Ülkücüler tek tek söz alarak yaşadıkları anılarını anlatırken heyecanları yüzlerinden okunuyordu.

 

Ülkü yolunda katlandıkları meşakkatli ve zor mücadelelerini anlatırken aynı zamanda büyük gurur duydukları gözlerinden okunuyordu.

 

Konuşmalarda Türklük duygusunun ve Türklüğe hizmet aşkının vazgeçilemez bir sevda olduğunu Türkçülüğün başka milletleri hakir görme anlamına gelmediğini işaret ederek Türk Dünyası’nın unutulmaz lideri Başbuğ Alparslan Türkeş’in yolundan sapmadıklarını, ilkelerini pas pas haline getirmediklerini özellikle Ülkücülüğe ihanet etmediklerini dile getirdiler.

 

Toplantıya katılanların hepsi de Ülkücülüğün sözde değil kalpte, gönülde olduğunu dile getirerek bu sevda bitmez gerçek Ülkücüler yolundan dönmez şeklinde görüş bildirdiler. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar hoş ve unutulmaz anıların dile getirilmesiyle yeni bir kaynaşma ve diriliş ruhu oluşturdular.

 

Atakan Duran’da Yemeğe Katıldı

 

Ülkücülüğe gönül verenlerin katıldığı yemekli organizasyona gecenin geç saatlerinde Millet İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Atakan Duran’da katıldı. Duran, yoğun geçen seçim çalışması nedeniyle programa geç katıldığını belirt

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Tire’de, Ak, Saçlı, Ülkücüler, Atakan, Duran, Dediler”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“Tire’de Ak Saçlı Ülkücüler Atakan Duran Dediler”
“Tire’de Ak Saçlı Ülkücüler Atakan Duran Dediler”
Yorumlar
Haber Yazılımı