Haber Detayı
16 Ağustos 2019 - Cuma 16:14 Bu haber 16999 kez okundu
 
Tire Belediyesi Whatsapp Hattı Devrede
Tire Belediyesi, vatandaşların problemlerini daha hızlı çözmek için Whatsapp Hattını devreye soktu.
Tire Haberi
Tire Belediyesi Whatsapp Hattı Devrede

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ın talimatıyla hayata geçirilen uygulama sayesinde Tireli vatandaşlar, belediyeye bildirmek istedikleri sorunların çözümü için 0530 237 19 98 numaralı WhatsApp hattından Tire Belediyesi'ne anında ulaşılabilecek.

 

Tire Belediyesi'nin 0530 237 19 98 numaralı Whatsapp hattı üzerinden vatandaşlar, bilgi ya da fotoğraf paylaşarak çözüm istedikleri sorunları iletebilecekler. Tire Belediyesi Whatsapp hattına gönderilen dilek, istek ya da şikâyetler anında ilgili birimlere yönlendirilecek.

 

Hızlı Çözüm Anında Hizmet

 

Tire Belediyesi Whatsapp hattının, vatandaşların isteklerinin anında çözümü için devreye sokulduğunu söyleyen Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran "Whatsapp, günümüzün en yaygın iletişim ve paylaşım platformu. Biz de bunun bilincinde olarak vatandaşlarımıza daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için bu uygulamamıza başladık.

 

Bu Uygulama Halkımızın Sesi Olacak

 

Belediyemizin Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçe Müdürlükleri'nin saha sorumluları ve Zabıta memurlarımız sürekli olarak ilçemizde bulunan sorunları tespit edip görevini yapıyor. İlçemiz merkezde bulunan 22 ve kırsalda bulunan 66 mahallesi ile gün geçtikçe daha çok büyüyor. Bununla birlikte gözden kaçırılan durumlar olabiliyor. Açtığımız Whatsapp Hattımız bir nevi vatandaşımızın sesi olacak. Böylece mahallelerdeki olumsuzluklardan daha çabuk haberdar olup ve daha çabuk çözüm üretebileceğiz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tire, Belediyesi, Whatsapp, Hattı, Devrede,
Yorumlar
Haber Yazılımı