Haber Detayı
21 Ekim 2020 - Çarşamba 15:56 Bu haber 1113 kez okundu
 
TİRE BELEDİYESİ TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR
Koronavirüs salgını tehlikesinin en aza indirilmesi ve kent genelinde sağlıklı yaşam alanlarının oluşturulması amacıyla Tire Belediyesi, ortak kullanım alanlarını ilk günkü gibi dezenfekte çalışması yapıyor.
Gündem Haberi
TİRE BELEDİYESİ TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR

Koronavirüs salgını tehlikesinin en aza indirilmesi ve kent genelinde sağlıklı yaşam alanlarının oluşturulması amacıyla Tire Belediyesi, belediye merkez hizmet binası, park, okul, cami, pazar yerleri, toplu ulaşım araçları gibi insanların sıklıkla kullandığı mekanlarda dezenfekte çalışması yapıyor. Çalışmalar kapsamında belediyenin araçları tek tek özel solüsyonla dezenfekte edilerek hijyenik hale getirildi. Öte yandan kentte halkın alış veriş amaçlı kullandığı pazar yerlerinde, cami ve okullarda, stadyum, kaymakamlık binası, kapalı spor salonu ve daha birçok nokta ekiplerce dezenfekte çalışması gerçekleştiriliyor.

EKİPLER DURMAKSIZIN ÇALIŞIYOR

Dezenfekte çalışmalarını dört koldan sürdüren Tire Belediyesi, Tirelilerin sosyal yaşam alanlarında detaylı dezenfekte çalışması yapıyor. Belediye tarafından yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımızın daha güvenli bir ortamda yaşaması için dezenfektan çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam ediyor. Ekiplerimiz gece gündüz demeden üzerine düşen görevi titizlikle sürdürüyor.” denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRE, BELEDİYESİ, TEDBİRİ, ELDEN, BIRAKMIYOR,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TİRE BELEDİYESİ TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR
TİRE BELEDİYESİ TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR
TİRE BELEDİYESİ TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı