Haber Detayı
20 Nisan 2018 - Cuma 10:07 Bu haber 2281 kez okundu
 
Kırıkhan maçı öncesi ‘güvenlik toplantısı’ yapıldı
Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven başkanlığında yapılan spor güvenliği toplantısında hafta sonunda Tire 1922 ve Kırıkhanspor arasında oynanacak olan maçın önlemleri görüşüldü. Kaymakam Tanrıseven, bütün Tirelileri takımlarına destek olmaya çağırdı.
Tire Haberi
Kırıkhan maçı öncesi ‘güvenlik toplantısı’ yapıldı

Ligde Play-Off mücadelesinde kritik haftalara girilirken zirve mücadelesini sürdüren Tire1922 Spor, 22 Nisan Pazar günü ligin son sıralarında yer alarak kümede kalma mücadelesi veren Kırıkhanspor’u konuk edecek. Kaymakam Tanrıseven başkanlığında yapılan spor güvenliği toplantısında, hem zirveyi hem son sıraları direkt ilgilendiren bu zorlu maç öncesi güvenlik zafiyeti oluşmaması için güvenlik önlemlerinin arttırılması hem de takıma destek konuları görüşüldü

TANRISEVEN: “TİRE 1922 SPOR ZORU BAŞARACAK GÜÇTE”

Maç için gerekli her tür güvenlik önleminin alındığını belirten toplantıda Kaymakam Tanrıseven şöyle konuştu:  “Tire 1922 Spor, kritik bir virajda. Son üç maçı kalan İlçemiz ekibinin başarısı ve Play-Off’a kalması için bütün Tirelileri desteğe davet ediyorum. Tire 1922 Spor zoru başaracak güçtedir.”

SARAYKÖYLÜ “TARAFTARIMIZDAN DESTEK BEKLİYORUZ”

Tire Belediye Başkan Yardımcısı Mengü Önler Tire 1922’nin üst lige çıkmasının önemini vurguladı. Tire 1922 Spor Başkanı Mutlu Sarayköylü de Kaymakam Tanrıseven’e takıma verdiği destek için teşekkür ederek, “Play-Off mücadelesinde taraftarımızı maçlara bekliyoruz” dedi.

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven başkanlığında yapılan toplantıya Tire Belediye Başkan Yardımcısı Mengü Önler, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge, İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Baş Çvş. Ömer Güleroğlu, Gençlik Spor İlçe Müdürü Mustafa Koca, İlçe Sağlık Müdürü Dr. M. Ulvi Toprak, Tire1922 Spor Kulübü Başkanı Mutlu Sarayköylü, Hukukçu Aslı Öğüt, Kulüp Güvenlik Amiri Ayşe Cirzen ve Belediye Basın Temsilcisi Şeref Şenki katıldı.

 

 

 

HABER Yiğit SOYLU ve Zübeyir TABAK

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı