Haber Detayı
18 Ekim 2019 - Cuma 11:43 Bu haber 2935 kez okundu
 
TİRE BELEDİYESİ'NDEN PERSONELİNE EBYS EĞİTİMİ
Tire Belediyesi 7099 sayılı kanunla belediyelerde kullanılması zorunlu hale getirilen "Elektronik Belge Yönetim Sistemi" hakkında personeline eğitim verdi.
Eğitim Haberi
TİRE BELEDİYESİ'NDEN PERSONELİNE EBYS EĞİTİMİ

Tire Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından alt yapısı oluşturulan sistemin eğitimi Tire Belediyesi Başkan yardımcısı Sefa Yıldırım tarafından verildi.

Eğitime belediye birimlerinde iç ve dış yazışmalarını gerçekleştiren personel ve birim müdürleri katıldı. Eğitimde, EBYS sistemini kullanmalarını zorunlu hale getiren 7099 sayılı kanun ve detayları hakkında bilgiler verildi. 

Tire Belediyesi Başkan yardımcısı Sefa Yıldırım personele hitaben yaptığı konuşmada sistemin belediyedeki belge ve bilgi alış verişinin elektronik ortama aktarılmasını ve internet üzerinden bu bilgilerin anlık olarak yönetilmesini amaçladığını söyledi. Yıldırım ayrıca yazışmalar için kullanılan kâğıt, fotokopi, toner gibi malzeme sarfiyatını minimuma indirileceğini ve belgelerin kaybolması, ulaşım süreleri ile ilgili sorunların ortadan kalkacağını da ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRE, BELEDİYESİ'NDEN, PERSONELİNE, EBYS, EĞİTİMİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TİRE BELEDİYESİ'NDEN PERSONELİNE EBYS EĞİTİMİ
Yorumlar
Haber Yazılımı