Haber Detayı
18 Nisan 2018 - Çarşamba 21:51 Bu haber 3044 kez okundu
 
"Biz hazırız"
MHP Tire İlçe Başkanı Bilal Kıvrak, ülke gündeminin bir numaralı konusu haline gelen erken seçim kararı alınması hakkında kısa bir açıklama yaparak, ilçe teşkilatı olarak görüşlerini ifade etti.
Siyaset Haberi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Meclis'teki Genel Kurul toplantısında erken seçim yapılması önerisinde bulunması ve üzerine bir de '26 Ağustos 2018'i erken seçim tarihi vermesi, tüm dikkatleri birden Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üzerine çekti. Erdoğan ile Bahçeli'nin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yaptıkları başbaşa görüşmenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı açıklama ile erken seçimin 24 Haziran'da yapılması noktasında birlikte karara vardıklarını belirtti ve bununla ilgili Meclis'in hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacağını ifade etti.

"MİLLETİN VERDİĞİ KARARIN ÜZERİNE BAŞKA BİR KARAR YOKTUR"

Cumhurbaşkanı'nın bu açıklaması sadece ülke gündeminde değil dünya gündeminde de büyük etki yarattı. Bu önemli gelişme ve kararla ilgili olarak MHP Tire İlçe Başkanı Bilal Kıvrak, şu açıklamada bulundu: "Milletin verdiği kararın üzerine başka bir karar yoktur. 24 Haziran Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri Türkiye'mize İzmir'imize Tire'mize hayırlı uğurlu olsun.  MHP Tire İlçe Teşkilatı olarak bu seçimlere tam kadro hazır olduğumuzu belirtir saygılarımı sevgilerimi sunarım."

 

 

HABER: Kamuran KIZILBOĞA

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı