Haber Detayı
05 Şubat 2019 - Salı 18:20 Bu haber 2987 kez okundu
 
TİRE 1922’DE SKANDAL
Bir gün önce teknik direktörlüğüne getirilen Hüseyin Hancı, iddiaya göre futbolcuların ‘biz Hüseyin Hocayla çalışmak istemiyoruz.’ Şeklindeki görüşlerinden sonra antrenmana girmeden görevden alındı.
Spor Haberi
TİRE 1922’DE SKANDAL

Hüseyin Hancı bir gün önce facebook hesabında,  “ Tire'li bir hoca olarak TİRE 1922 'nin hocası oldum, arkadaşlarım iyi dileklerini ilettiler. Tire 1922'nin başarısı birliktelikle olur.
Tüm Tire halkını ve beni sevenleri desteğe çağırıyorum. Tireliler takımınıza sahip çıkın. 
Tayfur Çiçek hocama ve Mutlu Sarayköylü başkanıma teşekkür ederim. 
Hayırlı uğurlu olsun hedefimiz doğrultusunda.” şeklinde açıklama yaptı.

 

Bir gün arayla 2. açıklama

 

Daha sonra bugün öğle saatlerinde ilk antrenmanı için sahada olmasını beklediğimiz Hancı gene kendisine ait facebook hesabından, “Ben hayatımda böyle bir şey görmedim yaşamadım. Bir gün önceden Tire 1922'nin başına getirip, bugün de oyuncuların ağzıyla kariyerli bir hocayla çalışacaklarını ifade eden Tayfur Çiçek ve Mutlu Sarayköylü çok saçmaladılar. Herkezi kendi saygısıyla başbaşa bırakıyorum.  Bunun cevabını hem onlara hem de gerçekten futbolcular söyledilerse futbolculara Tire halkı verecektir. İçlerinde zaten kariyerli bir oyuncu olmayan bu takımın isteği de soru işareti, çünkü benimle çalışmadan önyargı içinde olan bu takımla zaten bundan sonra benim işim olamaz. Bunun cevabını Tire halkı verecektir. YAZIKLAR OLSUN.” diyerek sitemini dile getirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRE, 1922’DE, SKANDAL,
Yorumlar
Haber Yazılımı