Haber Detayı
18 Ekim 2018 - Perşembe 09:40 Bu haber 3038 kez okundu
 
Ticaret Odası’ndan öğrencilere büyük destek
Tire Ticaret Odası İlçe genelindeki ilk ve orta dereceli okullarda öğrenim gören dar gelirli öğrencilere bot yardımında bulundu.
Tire Haberi
Ticaret Odası’ndan öğrencilere büyük destek

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteğiyle sağlanan 800 çift kışlık bot, Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Özcan Karpuz arasında imzalanan protokolün ardından İhtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere okullara gönderildi. Protokol imza törenine Tire Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet Agah Yalgın da katıldı. Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı yaptığı açıklamada; “İhtiyaç sahibi öğrencilerimizin eğitimlerine katkıda bulunmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bu kapsamda bu yıl öğrencilerimize bot yardımında bulunduk. Önümüzdeki yıllarda da bu geleneği sürdürmek istiyoruz” dedi.

“TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Taraflar arasında imzalanan protokolün ardından bir açıklama da Tire İlçe Milli Eğitim Müdürü Özcan Karpuz’dan geldi. Tire Ticaret Odası’nı her zaman yanlarında htiklerini belirten Karpuz, “Bu soğuk kış günlerinin başlangıcında tam 800 dar gelirli öğrencilerimizin ayaklarını ısıtacak bu yardım için Milli Eğitim Camiası adına Ticaret Odamıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ticaret, Odası’ndan, öğrencilere, büyük, destek,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ticaret Odası’ndan öğrencilere büyük destek
Ticaret Odası’ndan öğrencilere büyük destek
Yorumlar
Haber Yazılımı