Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 11:58 Bu haber 2345 kez okundu
 
Tehlike Saçan Hemzemin Geçide Otomatik Bariyer…
Tire’ye bağlı Derebaşı mahallesinde tehlike saçan hemzemin geçide AK Parti İlçe Başkanlığı’nın girişimleri ile otomatik bariyer sistemi kuruldu.
Tire Haberi
Tehlike Saçan Hemzemin Geçide Otomatik Bariyer…

Tire’ye bağlı Derebaşı mahallesinde, tehlike saçan hemzemin geçide AK Parti İlçe Başkanlığı’nın girişimleri ile otomatik bariyer sistemi kuruldu. Derebaşı’nda yaşayan vatandaşlar hemzemin geçitte bugüne kadar irili ufaklı çok sayıda kaza yaşandığını belirterek, otomatik bariyer yapılması için Tire AK Parti İlçe Başkanlığına başvurdu. Vatandaşları dinleyen İlçe Başkanı Mert Falakalı ve ekibi hemen harekete geçti. AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, İl Başkan Kerem Ali Sürekli Tireli vatandaşların otomatik bariyer talebini TCDD 3. Bölge Müdürü Selim Koçbay’a iletti.

 

AK Parti’ye teşekkür ettiler

 

Ekiplere talimat veren Koçbay, vatandaşın isteğini ivedilikle yerine getirerek, hemzemin geçide otomatik bariyer sistemi kurdurdu. Sorunları çözüme kavuşturulan köy sakinleri ise “Hemzemin geçit, köye girip çıkan herkes tarafından kullanılıyor. Büyük bir kaza yaşanmadan otomatik bariyer sistemi takıldığı için mutluyuz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tehlike, Saçan, Hemzemin, Geçide, Otomatik, Bariyer…,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Tehlike Saçan Hemzemin Geçide Otomatik Bariyer…
Yorumlar
Haber Yazılımı