Haber Detayı
07 Eylül 2019 - Cumartesi 10:07 Bu haber 1566 kez okundu
 
TANRISEVEN GİRESUN VALİ YARDIMCILIĞI GÖREVİNE BAŞLADI
Yaz kararnamesi ile Giresun Vali Yardımcılığına atanan eski Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, bugün itibari ile yeni görev yerinde mesaisine başladı.
Gündem Haberi
TANRISEVEN  GİRESUN VALİ YARDIMCILIĞI GÖREVİNE BAŞLADI

Tire’de yaklaşık üç yıl görev yapan ve vatandaşın gönlünde taht kuran Tanrıseven , göreve başlar başlamaz Tirelilere bir mesaj gönderdi.

Giresun Vali Yardımcısı  Dr. Hasan Tanrıseven  yeni mesaisinin ilk gününde Tirelilere teşekkür ederek sözlerini şöyle sürdürdü: “ Tire İlçe Kaymakamı olarak yaklaşık üç yıl Tire’de görev yaptım. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun talimatları doğrultusunda çalışarak Tire’de gönüllere girmeye çalıştık. Vatandaşa kapımızı sonuna kadar açtık. Vatandaşın huzuru için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Tire’de Devletimizin gülen yüzünü halkımıza yansıtarak onların refahı için enerji harcadık.  Bu geçen üç yıl içerisinde  Tire,  tarihi doku başta olmak üzere  tarım, hayvancılık, turizm gibi bir çok alanda seviye atladı. Bugün itibari ile Giresun Vali Yardımcılığı görevine başladım.  Bu geçen üç yıl zarfında  Tire’de hoş bir sada bırakabildiysek ne mutlu bize. Bu duygu ve düşüncelerle görev süresi içinde destek olan Tireli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.  Giresun’da Tireli hemşerilerimize kapımız her zaman açık. “

TANRISEVEN’E TEBRİK YAĞMURU

Bugün yeni görevine başladığını sosyal medya üzerinden duyuran Giresun Vali Yardımcısı Dr. Hasan Tanrıseven’e  Tireliler başta olmak üzere görev yaptığı yurdun dört bir tarafından tebrik mesajı yağdı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TANRISEVEN, , GİRESUN, VALİ, YARDIMCILIĞI, GÖREVİNE, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı