Haber Detayı
29 Ocak 2014 - Çarşamba 10:48 Bu haber 5719 kez okundu
 
SP Adayı Yakuter’den Hastane çalışanlarına ziyaret
Saadet Partisi’nin Tire Belediye Başkanı Adayı Sadrettin Yakuter, İlçe Başkanı Mehmet Ekmen ve bazı parti yöneticileri önceki gün Tire Devlet Hastanesi’ne bir ziyarette bulundu. Hastane yöneticileri ve çalışanları ile görüşmelerde bulunan Yakuter ve SP’li partililer, kendilerinin sıkıntılarını dinledi.
Tire Haberi
SP Adayı Yakuter’den Hastane çalışanlarına ziyaret

Tire’nin belediye başkan adayları içerisinde duruşu ile ön plana çıkan adaylardan biri olan Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Sadrettin Yakuter, önceki gün Tire Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında Yakuter’in yanında İlçe Başkanı Mehmet Ekmen, İlçe Yöneticileri Tahir Ekmen ve Fevzi Yazıcı da yer aldı.

Hastane Başhekimi Dr. Mehmet Emin Katrancı ve hastane yöneticileri ile görüşen Yakuter ve beraberindekilere Hastanenin verdiği sağlık hizmetleri anlatıldı. Yakuter, bölgede örnek gösterilen bir hastaneye sahip olan Tire’nin bu alanda oldukça şanslı olduğunu belirtti. Yakuter ve partililer Başhekim Dr. Katrancı’nın şahsında tüm Hastane personeline, halka verdikleri kaliteli sağlık hizmetinden dolayı teşekkür etti. Yakuter, Ekmen ve diğer partililer daha sonra Hastanenin diğer birimlerinde yer alan bazı çalışanlarla da görüşerek kısa kısa sohbette bulundu. Hastane personelinin Yakuter’i  ilgi ve sevgiyle karşıladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadet, Partisi’nin, Tire, Belediye, Başkanı, Adayı, Sadrettin, Yakuter, İlçe, B
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
SP Adayı Yakuter’den Hastane çalışanlarına ziyaret
SP Adayı Yakuter’den Hastane çalışanlarına ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı