Haber Detayı
12 Ocak 2021 - Salı 14:05 Bu haber 5340 kez okundu
 
SORUMLU DAVRANDI, TRAFİK YOĞUNLUĞUNU ÖNLEDİ
Tire'de, yolda biriken toprağı, eline aldığı kürekle kenara alan Trafik polisi gönülleri fethetti.
Gündem Haberi
SORUMLU DAVRANDI, TRAFİK YOĞUNLUĞUNU ÖNLEDİ

Tire'de objektiflere takılan görüntü Polisin mesleğine duyduğu sevgiyi gözler önüne serdi. Trafik yoğunluğunu gidermek için yolda biriken kumu eline aldığı kürekle kenara çeken Polis vatandaşlardan tam not aldı.

O anları görüntüleyen bir amatör kamera Tire'de görev yapan Trafik Polisinin mesleğine duyduğu sevgiyi gözler önüne serdi.

Olay Cumhuriyet Mahallesi 29 Ekim Caddesinde meydana geldi. Bir amatör kameraya takılan görüntülerde, Tire'de görev yapan ve ismi bilinmeyen Trafik Büro Amirliğine bağlı bir Polis memuru, Cadde üzerinde devam eden alt yapı çalışmaları dolayısıyla yolun ortasında biriken kum birikintisini fark ediyor. Araçların tek taraflı ilerlemek zorunda kaldığını ve trafiğin aksadığını gören Polis kaldırımda bulunan küreği eline alıp meydana gelen trafik yoğunluğunu önlemek için kolları sıvayıp kum birikintisini kenara doğru çekiyor.

AMATÖR KAMERAYA TAKILDI

Çevredeki vatandaşların dikkatini çeken bu durum bir amatör kameraya takılıyor. Polisin yolda biriken kumu kenara alması mesleğine duyduğu sevgiyi açık bir şekilde gösterirken, bu davranışı çevredeki vatandaşlardan da tam not alıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SORUMLU, DAVRANDI,, TRAFİK, YOĞUNLUĞUNU, ÖNLEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı