Haber Detayı
15 Mart 2018 - Perşembe 18:03 Bu haber 2525 kez okundu
 
Tire’de ‘Tıp Bayramı’ kutlama yoğunluğu
Tire Haberi
Tire’de ‘Tıp Bayramı’ kutlama yoğunluğu

İnsanlara şifa dağıtmak adına görev yapan, başta doktorlar olmak üzere, sağlık çalışanları için ithaf edilen 14 Mart Tıp Bayramı, ilçemizde farklı program, ziyaret ve tebriklerle gerçekleşti. Özellikle siyasi parti temsilcilerinin unutmadığı bu günle ilgili kutlama ziyaretlerinin adresleri; Tire Devlet Hastanesi, İlçe Sağlık Müdürlüğü, sağlık ocakları, Verem Savaş Dispanseri ve eczaneler oldu. Kendilerine adanan bu özel günde unutulmayan sağlık çalışanları bol bol çiçek aldı ve tebrik edildi.

TİRE’NİN MÜLKİ AMİRİ SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI

Tire’nin mülki amiri olarak, sağlık çalışanlarını unutmayan ve 14 Mart Tıp Bayramını kutlayan Kaymakam Dr. Hasan Tanrıvesen, Tire Devlet Hastanesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Burada hastane çalışanlarını kutlayan Kaymakam Tanrıseven, bir süre Başhekimlikte Fatih Hayali ve Başhekim yardımcıları Dr. Osman Eruysal, Dr. Özgür Bolat ile sohbette bulundu ve tüm sağlık çalışanları adına kendilerine çiçek takdim etti.

CHP’DEN KAPSAMLI KUTLAMA ZİYARETLERİ            

Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Örgütü, “Tıp Bayramı” sebebiyle Tire'deki tüm sağlık çalışanlarını görev yerlerinde ziyaret ederek doktor, hemşire, sağlık memuru, eczacı ve sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.

CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar, Kadın Kolları Başkanı Gülgün Gözeger, ana kademe ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri birlikte yer aldığı ziyaret programlarında kutlanan tüm sağlık çalışanlarına canlı çiçek takdim edildi. Ziyaret edilenler arasında; İlçe Sağlık Müdürü M. Ulvi Toprak, Tire Hastanesi Başhekimi Fatih Hayali de yer aldı.

MHP’DEN HASTANE ÇALIŞANLARINA KARANFİL

Başta doktorlar olmak üzere Tire’deki sağlık çalışanlarının ‘Tıp Bayramını’ kutlayan siyasi partilerden biri de Milliyetçi Hareket Partisi oldu. MHP Tire İlçe Başkanı Bilal Kıvrak, Kadın Kolları Başkanı Sabriye Tarlı ve ilçe yönetimi üyeleri Tire Hastanesini ziyaret etti. Burada Başhekim Fatih Hayali ve hastane yöneticileri başta olmak üzere Hastane çalışanlarının bu özel günü kutlandı ve kendilerine karanfil takdim edildi.

İYİ PARTİLİLERDEN ‘TIP BAYRAMI’ KUTLAMASI

‘Tıp Bayramı’ kutlamasını yapan siyasi partilerden biri olarak Tire Devlet Hastanesine ziyaret gerçekleştiren bir diğer siyasi parti İYİ Parti oldu. İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Atakan Duran ve beraberindeki parti yöneticileri, Hastane çalışanlarına çiçekler vererek kendilerini kutladı. Partililer daha sonra Başhekimlikte bir süre Fatih Hayali’nin konuğu oldu ve sohbette bulundu.

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Tire’de ‘Tıp Bayramı’ kutlama yoğunluğu
Tire’de ‘Tıp Bayramı’ kutlama yoğunluğu
Tire’de ‘Tıp Bayramı’ kutlama yoğunluğu
Yorumlar
Haber Yazılımı